Odiniai drabuziai

neaVeee

turiu odines kelnes ir kozha(shwarka)…+batai + odines apyrankesCha cha Laimingas
man odiniai drabuzhiai Gerai ir patogu ir ilgai neshiojama…

p.s. man irgi gaila tu gywuneliu, bet ka jau padarysi… Nekaltas

panku kelnes ,striuke ir odine apyranke.

Laimingas Gerai

PRITARIUTaip

kadangia as nemegstu pankeriu ir metalistu visokiu tai as ir nenesioju odiniu rubuŠypsena

ne ne ne Blogai

Niekas nesako,kad reikia apsirengti odiniais drabuziais nuo galvos iki koju.

turiu odene striuke…ji visai grazi…jau kokius 3 metus ta pacia nesioju, bet neatsibosta…Laimingas

kox naikintojas…
Man atrodo ne tik akinius sudauzytu Taip Liežuvis

ne fuuuuu… man nepatinka beee

Odiniai drabuziai yra gerai, ir dar kaip gerai. Nesioju as odinius batus, dar turiu striuke ir kedus. Kazkas minejo, kad kas nesioja oda, tai yra priskiriama prie metalistu, tai as paprasciausiai manau, kad tai yra grynas zmogaus nusisnekejimas ir nesuvokimas temos.

turiu batus,bet siaip odiniu drabuziu nemegstuŠypsena

nu batus neshioju odinius ir ploshchiu turiu odiny, bet kazhkaip nelabai jou ir neshioju karshta gi dabar

Rrrrrrrrr… Mirkt

Klysti tik akinius,mat kiausianiai apsaugti Cha cha Cha cha Cha cha

Cha cha yeyy kox tu apsisaugojes…
Vistiek negalima triusiu saudyt Liežuvis

ash neneshioju odiniu drabuzhiu,bet noreciaw isigyti drabuziu pagamintu ish dirbtines odos.Nekaltas

Pritariu v_giedrius
Taip.Nesamonė,kad nešioja vien metalistai.Pavizdžiui man metalistai visai nepatinka,bet aš turiu odines kelnes.Tai ką jei Šakira nešioja odinius rūbus ji metalistė?JuokiasiJuokiasi

As tai mamai parveziau dovanu pora odiniu striuku-juoda ir balta.Man tai jokia dukra nepaaiskintu galiu as nesioti oda/kailinius ar ne.
Daugiau tolerancijos.