Odiniai drabuziai

neaNenegrazu man…Cha cha

neturiu ne vieno odinio drabuzhio Ne ir manau neturesiu !!! … nu negrazhus man jie… Baisu

O man patinka,ypac odiniai sijonai

Vau…sexy…

ne!Blogai

Na ir nusistatymas.

Daugiausiai zaliuju partija atsiliepe

ne…

Veee nee BlogaiVeee

Kartais nesioju tik odini dirza (o cia drabuzisApakęsApakęsCha cha)…Ir wa odiniaii batai daznesni mano spintoje nei odiniai rubaiKietas

ne, o varasa tai siaubas butu…

vasara niekas ir nenesioja,nebnt vesu vakara odine striuke ar svarka

man patinka Gerai Turiu keleta odiniu svarkeliu, ilga odini palta, batai odiniai. Ir visa tai deviu ir vasara (tik ne per didziausius karscius), nes tai yra ne tik patogus ir grazus drabuziai, bet ir principo reikalas.

ne as tai tikrai nenesioju odiniu drabuziu!as nekenciu ju!jei kas pamatysit mane su odiniais drabuziais meskit akmeni man i galva!

turiu odiniu batu, odini sijona ir svarkeli. tiesa, svarkelis tai ne is naturalios odos Šypsena

Nesioju tik odine striuke arba batus daugiau is drabuziu odiniu lygtais niekoNekaltas Siaip as vis noriu panos dekorativini triusi nusaut,kad jeei kailiuka padovanociauCha cha

O tai apsidziaugtu tavo pana gavus savo augintinio kailiuka Juokiasi

na nebent batus Cha cha o seip tai, odiniai daiktai man ipatingo ispudzio nepalieka… Nekaltas

Todel ir nedovanoju,bijau rizikuoti savo akinias…Nes jei bogu sudauzytu ji man juos…Cha cha

neee !!!