Obuolys


Obuolys

reik pagalbos is daliviu del apple ipod touch 5 Šypsena Kas nusimano brukstelkit man i PM Šypsena visokios info reik, aisku sakysit eik i IT skiriu, bet manau ir patys suprantam kad cia zymiai labiau ismananti publika renkas… Cha cha

Permokejei. reklamos auka. abalys ciulpe. Kas domina?

o tu qrwa,kacuranis Apakęs is zonos rasai?

as nepirkau :confused:

Galvojau kad užmušė kas

Kacurani, o kas nutiko, gali konkrečiau?

as apleidau cia… o daba pusmeti emigraves Šypsena bet kita sekmadieni grysiu… Šypsena ok einu su kabuki chatintis i PM Tūsas

skandinavijoj kažkur foto daryta?

radau, noriu ji pasisavint ir bijau visokiu find my ipod Piktas

nesenai supratau is kur zodis trolinti atsirado, trulikas, trulinti - trolinti Skaitau

pasisavinti Blogai ,radęs tel buvau, paskambinau, atidaviau, gal dėl to, kad kažkada palikau piniginę su dokais, pinigais prekybcentrį tarp raštinių prekių, grįžau už 15min, paklausiau INFO stalely - paklausė vardo, pavardės - pažiūrėjo į dokus ir atidavė, niekas neliesta išvis buvo

buvau rades pingine su 800lt…

facebook.com/photo.php?v=498451846923646&set=vb.3042749396 74672&type=2&theater Juokiasi

Find my phone jei įjungtas nieko nepadarysi- norint išjungti, reikės paswordo, apėjimo nėra. Savininkas bet kada gali užblokuoti, tinkamas tik ant dalių.

as buvau rades su 2k kronu pinigine su dokais… grazinom, gavom tiusentak ir viskas Juokiasi tj antra syk geras nenoriu but nes is to joookios naudos Piktas

tj cia ipod. Cha cha ne iphone… Cha cha

Antradienis: Pietu miegas Antes krutinele Alaus Baltas shnapsas GirtasKumpis su svogunu Be be be

uzuojauta.

dr, kas po dauktaškio? Cha cha