Obuolių pyragas


Obuolių pyragas

Niam niam

niam Klasta

Kaip noriu…Niam niam

Girtas Niam niam Niam niam Niam niam mano mėgstamiausias… Ypač su vaniliniais ledais Girtas

O ten kas tas ružavaipersikinis daiktas? Šiaip skaniai atrodo.

Nemegstu obuoliu pyragu Blogai.

Čia obuolių pyragas su jogurtu Šypsena O rožinis jis todėl, kad braškinis jogurtas buvo ŠypsenaDėkui Niam niam

aš irgi nemėgstu Veee

O aš mėgstu. Valio Niam niam

Atrodo tai super Gerai Niam niam. O kaip gaminamas? Apacia (tesla ir obuoliai) iskepami atskirai ir po to uzpilamas jogurtas su kokia nors stangdinancia priemone?

su vaniiiliniu padažu karštu Gerai

Niam niam. Norėčeu dbr tokio gaivaus pyrago.

Obuolių pyragas su jogurtu Tešla 100 ml cukraus 200 ml miltų 1 a. š. kepimo miltelių 1/2 a. š. kardamono 100 g sviesto ar margarino 100 ml kefyro Įdaras 3 - 4 obuoliai 1 v. š. cukraus Jogurto padažas 300 ml vanilinio (arba kitokio) jogurto 2 kiaušiniai 1 v. š. cukraus 1/2 a. š. malto imbiero (1 a. š. šviežio) Sumaišyti visus sausus ingredientus. Supilti ištirpintą ir atvėsintą sviestą ir kefyrą. Viską gerai išmaišyti ir užminkyti minkštą elastingą tešlą. Formą patepti sviestu, sudėti tešlą ir rankomis suformuoti dugną ir sieneles. Ant tešlos sudėti obuolius, supjaustytus plonomis riekutėmis. Pabarstyti cukrumi. Kepti iki 200° C įkaitintoje orkaitėje 15 min. Išplakti jogurtą su kiaušiniais, cukrumi ir imbieru. Šią masę užpilti ant obuolių ir dar kepti 15 – 20 min. 200° C temperatūros orkaitėje. Ataušinti pyragą formoje. Originalas čia:supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=112285&view=findpo st&p=5915599Dėkui Šypsena

Niam niam Girtas

Lady star, dekui uz recepta Gėlė

Niam niam

kaip skanu Niam niam~

skaniai atrodo… Laimingas Niam niam