Objektyvo kalibravimas.

Objektyvo kalibravimas.

Taip, labai teisingai pastebejai, kad objektyvas - tai ne televizorius ir ne batas. Objektyvo neveikia jokie isoriniai faktoriai. Nebent bodzio kreivas autofokusas. Jeigu kreiva uzdedi ant kreivo, tada beabejo reikia reguliuoti Cha cha. Bet jei bodis tiesus… Kaip manai, ar esu turejes objektyvu, kuriu reguliuoti nereikejo? Kaip cia taip gavosi, stebuklas turbut? Atsitiktinumas, isimtis? Jeigu perki vien Sigmos produkcija, tada pilnai tikiu kad “iskart geras objektyvas” yra kazkoks stebuklas Juokiasi

nemanau, kad "fotohobis" nebūtų teisiškai apsidraudę nuo nežiniuko. jokio skausmo nei problemų čia nėra. "Sigma" ar ne "Sigma" o specialistas objektyvą turi būti nusiteikęs priderinti prie fotoaparato. Tai yra elementari abėcėlė.
Ar gali nepavykti priderinti? priklauso nuo reiklumo, kokybės kartelės. Per visą diapazoną fokusavimo tikslumas nebus vienodas. kiek tai įtakos vidinio pasitenkinimo pojūtį, priklauso nuo sugebėjimo tą tikslumą įvertinti (pamatuoti) ir kokybės reiklumo.
nenustebčiau, jei įpakavime pridėtas lietuviškas lapelis, kuriame surašytos eksploatacijos sąlygos (neskaldyti objektyvu riešutų, netrinti batų valymo skuduru, nekišti į mikrobangę) ir taip pat ten paminėta būtinybė priderinti prie fotoaparato.