nVidia GeForce klubas

Paskaityk pH post’ą ir eik savo žvėries vėdinti Cha chaKietas

Surask LT kokį Zalman’ą, Thermaltake ar VGA Silencer’į pirkt - galėsim keistis…Cha cha

Is uzsienio atsisiusti gali… Beje sena patarle byloja - kas iesko, tas randaCha cha

O gal kas galėtų padaryti testus su AGP 8x ir tarkim AGP 2x. Norėčiau pažiūrėti ar tikrai ten tas AGP nesiskiria. Pats padaryčiau, bet mamka nepalaiko 8x.

Priimsit i kluba su GF2?Cha cha

Paturbintas mano zveris,graphic clock-250Mhz,Memory clock-360Mhz.Defaultiniai 200-300,iki tiek ejo pakelti be trukdziu ekrane.Turbinau su gamintojo softu Leadtek FinFox.Ram turiu netgi perdaug visu 64mb sdramCha chaKatik isbandziau su 3D Mark2001SE,surinkau 3214marks.Pasakykit gerai cia ar nelabai?
Pc mano jei tai ka labai itakoja:
Athlon2000+ veikia kaip 2200+
Mama DFI AD70SC su Via266A chipsetu (magistrale 145Mhz)
Ram 256+128ddram.
Aisku su jusu kortomis nesilyginu,bet tiesa pasakius man ir tiek uztenka,bent jau bandau save apgauti kad uztenkaŠypsena

GF2, bet tikrai geras žvėriukas. Kietas
Pas tave turbūt DDR atmintis, o tai didesni clock’ai, nei pvz. man, kai turėjau su SDRAM tai buvo 177/167@197/187. Baisu

Zelmana galiu, ir dar labai greitai Cha cha Su thermal take ir silanceriu kiek sunkiau Nekaltas

Nu bet shiaip tai manau, mesiu ash ta videshke… Leadtekas uzhmete toki prasta aushintuva, kad GPU veikdamas 2D rezhimu vosne perkaista… Veee
Beto galbut kas mate lietuvelej jau kokios geros termopastos? Man kaip tik praverstu normalus jos kiekis Šypsena (3 kompai laukia valgio, nes pas visus sumesta ta Titano dantu pasta Nežinau)

kas pas tave video gamintojas?

Sparkle Mirkt

realiai niekas turbut neturi. Bet vat BMS turi kainorastyje Cha cha AS3 uz 50lt berods. Kai pasiteiravom, tai sake kad neturi Piktas

Cia pas save uz 30Lt AS5 nusipirkau… LT kazkokios kainos nenormaliai uzkeltos…

Gerai tau. Kol kas mums tenka dantu pasta naudot Liūdnas

vakar interne pasiskaiciau apie fx6800u ir radeona x800 xt. tai ka bachurai… daro nvidia ati. Nelinksmos dienos prasideda radeonistams. bliamba kaip senai sito laukiau

Tai kurie dabar iš jūsų teisūs? Tie, kurie teigia, kad ATi pirmauja, ar tie - kad nVidia? Nekaltas

P.S. ant Painkiller žaidimo ar 250/500 ar 285/594, bet vis tiek tas pats, skirtumo nesijaučia. Nekaltas Palikau ant default’inių nustatymų, nes naudos nėr. Gal kas žinot iš kur galima normalų DX 9.0 atsisųsti, o tai aš turiu 9.0, bet kai instalinu rašo 9.0b Liūdnas

tai kad nedaro. O ypac sunkiais rezimais AA+AF. Pasiskaityk:
http://www.ixbt.com/video2/r420.shtml

Taip kad 3D karalius X800XT Gerai

250/500 - 9177
286/594 - 9504

Dėl 327 taškų ant 3D Mark 2001 SE neapsimoka kankinti VGA. Kietas

ATI siuo metu pirmauja. Argi gali buti abejoniu?Šypsena

Gal kur angliškai yra ? Nės rusų nė kiek nesuprantu…Liūdnas

Mmm… Dabar tai jau aišku. Cha cha

Aš irgi nekertu rusiškai. Gal kas mestelės anglišką link’ą? Šypsena