nVidia GeForce klubas

O aš jeigu ir išneščiau kompą į lauką žiemą, tai vis tiek daugiau nepasiturbintų…

patikek daugiau pasiturbintu

Pas mane gi PCI keliasi, ir tada automatiškai garsas dingsta. (integruota korta) O šiaip jei be garso tai daugiau galima paturbinti. Nebent šaltam ore pavyktų FSB ant 133 padaryti. Ech, tas pentiumas Nežinau

Fak, rusiškai nei niek nesuprantu…Nežinau

aš irgi norėjau paskaityti apie FX5900XT, bet pamačiau hieroglifus… Nežinau

Pamirsau visai. Beje video geriau pasiturbintu

Dėl video tai ir man nekilo abejonių. O jeigu ant RAM’o uždėčiau tuos radiatorius ir pakeisčiau cooler’į į titaną, tai ar OC nuo to pasikeistų? Ar tie radiatoriai kiek nors padeda?

radiatoriai ant ramo prides max 10MHz, neapsimoka del to garantijos prarast. O ant GPU geriausia montuoti zemo profilio socketA ausintuva.
P.S. tas titanas labai mazas + prastas tvirtinimas, nieko gero is jo.

Aš ir kol kas kol turiu normalią garantiją nedėsiu. Gi garantija geras dalykas. Cha cha
O sakai socketA aušintuvą… Aišku, o kas tas ‘‘žemo profilio’’ aušintuvas? Gal gali pateikti pavyzdžių? O ar sunku tokį coolerį uždėti ant vga? O tada reikia ant radiatoriaus dėti ar kaip tą coolerį? Be to iš kur tas cooleris maitinimą ims? Iš m/b ar vga? Ir kaip? Jei nesunku, atsakyk Mirkt

Zemo profilio, tai reik pavaiksciot po PC daliu parduotuves ir paziuret, kuris zemiausias. Nes jei desi auksta, tai uzstos daugiau PCI jungciu.
Uzdeti tai paprasta. Ismatuoti tiksliai atstuma tarp tvirtinimo skyliu (ant video). Tada isgrezi pagal ta atstuma skyles nusipirktame ausintuve. Imi du varztus, dvi verzles bei reikia issikirpt is plastmases/standzios gumos ar kito dielektriko dvi tarpines, kad varztu galvutes nekontaktuotu su video plokstes PCB. Uzdrebi ant GPU termopastos, uzdedi ir priverzi naujaji ausintuva. Beje reikia nepersistengt verziant. O maitinima kur jungsi jokio skirtumo. Svarbu nepamirst jo prijungt Cha cha

P.S. Gerai ciau chebryte, lekiu namo. Gero savaitgalio Labas

Siaip tai zemo profilio ausintuva galima nupirk elektronikos parduotuvese , vilniuje pigiausia ka amciau tai 7-8lt mazdaug 4000 apsuku , kauno gatveje asencioje parduotuveje.

pH, gal yra koks FAQ’as apie FX5900XT tik angliškai…?

P.S. Pas mane blen Samsungo ram’as papuolė…:-\ Nes tik iki 772MHz kelias…

To kb8 kokie defaultinej klokai ir kiek max leidzia kelt?ir kox skirtumas ant testu

Noriu paklausti gal kas bandėt 3dMark 2003?

Aš išbandžiau ir gavau 105 taškus.

Gal kaip maniškei PixelView GeForce 2MX 400 32 MB tai ir gerai?

Kaip pas jus?

Tai pirmadienį jei galėsi atsakyk: tai čia net nereikia radiatoriaus? Nekaltas

Kaip su tokia VGA tai norma. Mirkt

Kai bandžiau su 3dMark 2001 tai buvau gavęs virš 1600.
O kitas pažystamas su GeForce 4 MX 400 64 MB tesurinko virš 900. Bet įdiegus naujesnius draiverius reikalai pasitaisė.

wien wideo nieko nelemia.kokie kompo duomenys?

390/680 @ 491/772
3DMark03:
390/680 - ~3000 dabar tikrai neprisimenu…
491/772 - 5102

Normaliai surenki Šypsena Daugiau nei mano be OC (~4850). O gal dar ir noretum videshkem apsikeist? Cha cha Pas mane 2.2ns hynixas gyvena Nekaltas Na o GPU aushintuva galima betkada pakeist Cha cha