nuvale sniega

Čia biški slidžiau, mano akimis, jei pasibaigė ne tik VP, bet ir medicinos pažyma - nelabai aišku, ar ta teisė vairuoti nepasibaigė irgi. Cha cha

Jei vp pasibaiges galiojimas tas pats kas be teisiu.

Kad slidziau, tai taip, bet is principo buciau ejes iki galo, nes precedentas yra ir butent su Bta. Medicinos pazyma ginklui visada galiojanti Cha cha Tevukas, pas mane jis 3 metai pasibaiges, bauda 5€. Kokia bauda be teisiu, primink?

Nei as kovoju, nei as einu pries draudima. Tiesiog atkreipti demesi reik i tam tikrus dalykus ir tiek. Ir turet omeny kad draudimas yra pelno siekianti organizacija, ir viskas tuom pasakyta. Riziku valdymo imone. Jei sugebi pats valdyt, tai valdai, jei nesigebi ir esi liurbis - perki paslauga.

nera agyvenime klause apie raktus

Sixeri, nekarta esu pametes antra rakta. Vat jei oavogtu tokiu atveju prie to pacio - rukai. Bet raktas raktu, del doku tai absurdas.

Tai tu gali pateikt ir 3 raktus, kad ir is kitajaus net nepririštus Cha cha

dr manai panoreje nepatikrins

dr002, draudimas pasiema rakta, ir daro tyrima su juo. Pvz tikrina tavo parodymus ir patikrina iš rakto kada buvo paskutinis užvedimas ir t.t. - tokius dalykus nesunkiai atstovybė patikrina. aišku jei tai ne passatas 99m.