Nuuu JeGzPertai ?


Nuuu JeGzPertai ?

tu pats sau nejuokingas?

good Geraiqrmi, paskutiniu metu tamsta isiaudrines ir kazkiek neadekvatus Nekaltas

talpus Gerai, bet tik 5-iavietis Blogai

man sakyt kanors ar ne?

tikrai geriau nei nei alfinEI! jei apie ratus šnekam Nekaltas

ratai netinka

Qrmis gaila, bet tu man juokingesnis Nežinau Liūdnas

o tu normaliu ratu nerandi? Šypsena

kaunas? Piktas

Inproof, ko ziulmbi kai mergaite, jei as toks juokingas? Cha chaKas liecia ratus, tai sitie n+1 karta graziau atrodo, nei pries tai buve.

erikas, radau, kai situs jau buvau nupirkes… Qrmis, reikia, kartais pavaidint, kad ir as sirdi turiu Skaitau

huntero, vedybinis gyvenimas Blogai

tai neskubek taip Šypsenazinau kaip knieti… as pats buciau nusipirkes fuflo, bet kadangi neskubejau, tai nusipirkau normalius Šypsena

Erikas, man dalampacki, as kaip rafinotas su masinom, nepatinka man visada su vienais ratais vazinet, reikia judet. O kol judi i prieki tai ir iki rimtu dasijungsiu kazkada Mirkt Beja situs jau nori pirkt kazkoks rusas is anglijos Cha cha

nepataikei vėl

^ nebejuokauk taip stipriai Mirkt Kas cia nepataikyta tai nebent priekines padangos ir drop’as, nu aisku butu dar r18 tai butu isvis osam, bet gerai ir sitie.vannehaku.fi/site_media/pictures/large/20614_1.jpg Cia turbut irgi nepataikyta ane ? ŠypsenaAisku visada dar skonis daro savo. Man ir alfos ratai buvo Gerai

tik ir tikswedespeed.com/gallery/albums//FWD%20and%20AWD/V70%20Mk%20I /Project%20V70%20T5/01%20Introduction/006.jpg

Ok Dieduk Šypsena

Geriau nei pries tai buvo, bet geriausiai tai nuo eRkes tinka ir taskas…