nuskausmino

Tai matai, kad 97.5% uz vairo sedi is atsilikeliu internato Juokiasi

Rafi tu durnas. kalebjima lygint, su telefono laikymu vairuojant yra buka. kalbejimas yra naturalus procesas, kuri tu darai masinaliai ,pastoviai ir kuris nereikalauja papildomai i ji susikoncentruot.pvz. - kalbi masinoj su keleiviais, tai yra naturalu. as rimtai nesuprantu kaip su tavo smegenelem, tu dar ten i kazokius projektu vadovus prasibeldi…

Laisvos rankos labai gerai, bet man per telegram ateina puse turbut visu skambuciu, o ant jos apsauga uzdeta ir iskraipo bt signalo garsa, tai su rageliu prie ausies daznai vaziuoju Piktas bet pats pykstu ant tu kas su tel kalbedamas vaziuoja Juokiasi

As tai nesuprantu, tipo yra skirtumas kalbet su zmogum tlf per bt ar kalbet su masinoje esančiu žmogum? Rimtai?

man yra, nx nekalbu jei jauciu, kad dinamikus pasileides Cha cha

As tai perspeju, kad buk samoningas, pokalbis per dinamikus vyksta. Juokiasiesu ne vienas Cha cha

as irgi visada perspeju. buvo atvejis, kai per laisva diena sefas paskambino . iskart sakau “as masinoj su seima”. tas ten kazka pradejo burbuliuot del kazkokios nesamones. sakau “Ok, pakalbesim ryt” ir padejau Cha cha

būra, ar iš by į lt fūroms leidžiama važiuot? sienų neuždarė?

Jeigu ka - niekur furom sienu neuzdare

tai gerai, kad neuždarė. parvež man mtz’oką.

kalbejimas dar px, palyginus su fb trikrinimu uz vairo, ir tokiu visai nemazai Kvankt?

Vycia, man cia gal prieš menesi koki bendradarbis Kostia skambina, su zmona i pajuri vaziavom. Pakeliau, net nespejau nieko pasakyt. Tas anam gale laido -Kur cia leki pro Telšius, vel pas qrwas? Cha cha

Tendencija realybėj tokia, kad jei tik kokią nesamonę daro kokia auto gatvėj kely, jei pamatai, 70% kokių bus vairas su mobilka ar šneka ar dročina…

nu ok - iš darbuotojo pusės vienaip čia viskas atrod. O iš darbdavio? Yra čia gi keletas Paplepėkimdar buvo optimizmo užvakar, kad galėsim dirPt, bet šian kažkaip jau nebeliko Ufffir užsakovai staBdo, ir medžiagos stringa. Vat ką darbuotojam pasakyt? Apsvaigęsir norisi žmones išsaugot, bet ir finansų nebus taip ilgai iš lenTpos Nežinau

Struglo bus, realiai. Cha cha Galimybių irgi. Cha cha

ubagss | 03-18 18:11 Tendencija realybėj tokia, kad jei tik kokią nesamonę daro kokia auto gatvėj kely, jei pamatai, 70% kokių bus vairas su mobilka ar šneka ar dročina… iš kur žinai?

  • Gelix idiotas. - Iš kur žinai? - Iš empyrinės stebėsenos. Žliumbia

m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158589415977922&id=74346 7921&fs=0&focus_composer=0aaaaahahahahahahaaaahhahaaaaa bled! Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Auris | 03-18 19:07 - Gelix idiotas. - Iš kur žinai? - Iš empyrinės stebėsenos. tipo, man įkandai? Nekaltas

Bijočiau užsikrėsti. Cha cha