Nusivylimas

O ka, neteisybe parase? Mirkt Tik cia tarp musu, mergaiciu Cha cha

Ale Jumi i velnių pririję, Moterukai ApakęsApakęs Boženki, boženki ApakęsCha cha

Hmmm, takart masciau, "grazi pora ir zvilgsniai labai silti, kai vienas i kita ziuri" dvasine ramybe jautesi…Nejaugi viso to nebera, Erode? Gal tada ir nebuvo, gal buvo tik ieskojimas?
Erode, sekmes Tau …ir abiems Jums…

labai labai gaila, bet taip jau nutinka, kad kartais dideli dideli nora palaikome realybe… nepriklausomai nuo proto, patirties ir dar bala zino ko…

rooki, toks gyvenimas, a ne velniu pririje Cha cha

remontas konsoliduoja? tik saldziuose filmuose. imho remontas toks santykiu isbandymas, kad pagal streso skale prilygsta skysyboms ar vaiko gimimui Baisu o tikros meiles beieskant, kaip cia kazkaas patare, galima ir visa gyvenima praleisti. na, nebent jei hobi turetum - skirtis ir vis is naujo pradeti. nera tikresnes meiles nei ta, kuri perejo per remonta KietasTūsas

ir aisku kodel. filmas trunka apie 90 min., o jame remontas max 90 sekundziuMirkt
Kietas
Gal teoriskai ir gali buti remontas labai Gerai jei turi kur gyventi to remonto metu… na aisku ir begales laiko ir $…ko paprastai nebunaNežinau

ezyy Gerai, pataikei kaip pirstu i aki. mes remontui lyg ir turejom pinigu (aisku, jie jau baigesi), bet vienakart vos neissiskyrem del jo nedarymo. o kitakart - del koncepcijos kaip daryti.
supratau, kad klaida - laukti kol Vyras imsis ka nors daryt. nes kitaip po puses metu tebemiegotume ant zemes, o valgytume nuo taburetes. aisku, nervu man pritampe, nes kritikuoti lengviausia. prisipazistu, net apsizliumbiau, nes to zmogaus nuomone, matyt, man daug reiskia, ir iseiti norejau. o baisiausia - kad Vyras neima tu musu pergyvenimu taip i galva ir po valandos, max po dienos, pamirsta. dabar sako: as ka, sakiau, kad galejau padaryti geriau. taigi geras tas musu komplektas, geras. ir visiems patinka. ir neprisipazista, kad yra sakes kitaip. tiesiog jie - kitokie.

is tiesu kitokie ir skirtingai suvokia kur smulkmena, kur ne. Pav Moteris didziausia smulkmena kaip pravesti kanalizacija ir sildyma (juk nesimatoDrovus) o didziausia nesmulkmena - sienu atspalviai…
ko gero Vyras atvirksciaiNežinau

nee, as suprantu ir kanalizacijos svarba, nes sodyba turim. tiesiog as ilgai galvot nemegstu.

ERODE Gėlė o kam zeniajais ??? Nekaltas gi ne is reikalo… BET PATI TAI ZINOJAI… kad taip bus… Drovus todel dabar NESISKUSK…

haCha cha beveik 7 metus pragyvenau su savo karalaiciu. ir visus tuos metelius buvau stropi mokine ir stebetojaCha cha taip sakant, mokiausi ivairiausiu taktiku ir diplomatijos…
tiesa, dar man kai kurias problemas santykiuose su antraja puse labai padeda spresti pasnekesiai su padruskemis. turiu dvi tokiasCha cha kai mes trise susirenkam ir pradedam filosofuoti, gimsta nerealus problemu sprendimo budaiCha cha fainai bunaCha cha kaip Oops sako, "tarp musu mergaiciu…"Mirkt

SMERGELKA, Jumi ty kaklų ložę inkūrėt?Nekaltas…, katrie galvas krutina Cha chaCha cha

Jei manes dar kazkas paklaus, "kam zenijais?", tai nusausiu. Garbes zodis.
Pirma, as norejau, kad gal patartumet, ka daryt, kad nesijausciau blogai ir tokioje vat situacijoje, ka galeciau padaryt pati, nesitikint pagalbos is kitos puses. O jus man sakot, "kam zenijais?". Ne, nu…Nekaltas
Is kitos puses vakar ilgai nagrinejausi, uz ko cia dar galeciau isikibt. Situacija tokia, kad nei kitam pasakysi, nei pats ispresi…
Bet galvojau galvojau, kad cia nelabai ka sprest radau. Truputi palauksiu, bet… nelabai turiu laiko ilgai laukti. Gyvenimas vienas.
Tikrai visiems aciu uz patarimus. Ju buvo daug.

  1. Kalbetis - atkrenta, dialogas neimanomas.
  2. Buvo patarimas parasyti laiska. Bandziau. Net ne karta. Kazko apciuopiama nepasiekiau. Viskas liko kaip buve.
  3. Gyvent kaip gyveni ir palaukt - irgi variantas, bet taip galima gyvent ilgai, nes as kantri, o paskui jeigu "susiliesiu su siena"? Kas tada? Brr…
  4. Dar vienas patarimas i privata - susilaukt vaiku. Variantas. Tik beda, kad jei santykiai nekokie, tai is kur tuos vaikus paimt? Rydas man negrazus, nors ir ikyriai siulosi, netinkaMirkt. O ir santykius taisyti vaikais - ne kazkas…NustebęsNe
  5. Ir ikyrus - eiti pas teisininkus ir baigt sita reikala. Oi, kaip skaudu, pamascius, kad ko gera, reikes. Labai slykstu, bet deja deja deja…

Erode, neskubėk, nedaryk to, dėl ko pakui gailėsies. Gal duok sau kokį nors terminą ir jei nieko iki jo pabaigos nepasikeis, daryk, kaip sugalvojai.

Gryda, Erode Gėlė yra apsisprendusi. Man patinka, kai i musu sapaliones ji atsako graziai ir logiskai - bet as tuos atsakymus suprantu tik vienaip: avejoniu nera.
S Mergelka, tu kaip Rydas, spaudi zmogui zaizda ir klausi - ar skauda… Ar skyrybos by default suteikia eksperto aureole? Greiciau jau atvirksciai…

Na, as zinau, kad bet kokiu atveju man teks laukti - ar as nuspresiu vienaip, ar kitaip. Niekas siais laikais nesidaro zaibiskai.
Dar neesu apsisprendus. "Uz ir pries" issiskyrima siuo metu yra 60 ir 40%.
Taigi lauksiu. Gal kokiu permainu dar bus…
Bet turbut viltis ten tu zmoniu mama…

…o marksizmas tevasNežinau

REKORDISKAI trumpa santuoka Cha cha gal ir vertejo i Lietuvos REKORDU KNYGA… Taip Juokiasi
Erode Gėlė Cha cha negrazus as tau bet ir kvailas Cha cha Juokiasi

Tu ne tik kvailas, negrazus, bet ir nepastabus, nes cia dar niekas neivyko, juk parasiau - Tu neskaitai visu zinuciu. O Tavo chamiskas lojimas man dar syki irodo, kad negerbi ne tik saves, bet ir aplinkiniu.