Nusivylimas

Bu bu be be Liežuvis.As visai nesiruosiu buti auka, bet kartais tos kovos isvargina.Ypac, kai paskutiniu metu jos vyko ir darbe ir kitur.Mane, palyginus ramu zmogu, tai gerokai uzknisa. Baisu

tai ka daryt pacifistams?

Ne su tuo Vyras sukūrei šeimą. Ne tokio tau reikėjo. Ir toliau bus vis blogyn. Galvok pati, bet turėtum kažką keisti.

Nu nieko sau. Mazum Lolishvili internetu paslaugas teikti pradejo?

Kokia ten buvo Ch. Darvino teorijos esme? Jei gerai pamenu, tai jos principa pritaikius santuokai, tai istekejusiosm pacifistems lieka susilieti su siena… Juokiasi

Sudėt ginklus arba… trauktis iš kovos lauko…

Hmmm… o Merihold minetos konvencijos?

Kas cia ka patars - psichologus teks aplankyti - o cia tik proto bokstai ir pacifistesNekaltas

ŠIRLIGėlė, ašai nepažįstu tarptautinių žodžių NekaltasCha cha… Žmogai yr skirtingi, tad i jų supratimas, geidavimai, elgesio formos skirias… Ne kiekvienas nori gyvuliuot pagal principą "kare kaip kare"…, ypač, jei nemato stimulo… Vienam rusų kine buvo pasakyta, kad būti patenkytu, žmogus turi darban ait su noru, a namo - su džiaugsmu… Gyvenime, be abejo, tai ne dažnam pavyksta suderyt…, ale siekt noris…

Gal galetumet man neismanelei paaiskint trumpai,kas tos konvencijos?

Pritariu Rookiui.Dazniausiai su artimiausiais ir namie visai nesinori kariaut…

mano supratimu, tai po ilgu derybu pasiekti formalus susitarimai, kuriu vykdyma palaiko taikdariu armijos Šypsena

Aciu Bagyra Gėlė.Tik is kur man parauti ta taikdariu armija ? Cha cha Mirkt

Pvz., uošviai, giminės i artimieji, kaimynai…

Apsaugok Dieve nuo situ taikdariu, o nuo kitu as pati apsisaugosiu Šypsena

Erode, brangioji, gal ne viskas taip blogai? a? Gal tiesiog ponaujametine depresion? Viskas manau susitvarkys, tik nenusistatyk is anksto blogai.
Cia viskas per darbus, nuovargi ir t.t.
Laikykis podruzke LabasLabas

Visu pirma nei tu nei paxas nealtasNe
visu antra jei si seima geriau nei sava tai…Drovus
O jei rimtai tai universalaus laimes recepto nera. O ir galbut visai normalu kad gyvenimas nera besitesianti svente. Nera seimu be dumuKietas
Gal geriau uzsiimti bendru problemu konstruktyviu spendimu(vaiku auginimas, butas, gerbuvis, sportas, hobis) nei reikalauti vienam is kito kad suteiktu visapusiska laime
Gėlė

nu tai padarykit iswyka pesciomis po naktini wilniu… Cha cha
jei wiskas gerai baigsis bus apie ka pasikalbet, jei ne kalbos uztex pusmeciui… Mirkt
o jei rimtai, gal kas nors netwarkoj, pokalbi pradek labai is toli ir palankiu momentu, pwz prisiglaudus prie sawojoNekaltas

O jei rimciau, as su saviskiu kalbuosi.Stengiuosi pasakyti,kas mane skaudina, kas svarbu,ka butu galima pakeisti.Stengiuosi vengti asmeniskumu ir nekritikuoti asmens, o butent jo veiksmus, kai tu …,tai mane skaudina.Tiesa kartais isdedu ir i suns dienas, bet tai buna tik pozymis,kad pati esu blogos nuotaikos ir man nesiseka ir bloga.
Bandyk kalbetis … Ir laikykis.Angelu nebuna nei tarp vyru, nei tarp moteru…Gėlė

Esu Gėlė, bet juk tai tos pacios derybos Šypsena As uz kalbejimasi. Bet netgi kalbantis (nu jei but saziningu), siekiam tikslu, kurie visu pirma naudingi asmeniskai Kietas

Taip pat as uz tai, kad zmoguciams uztektu stiprybes nusileisti tada, kada tai reikalinga ir pradeti susitaikymus nuo saves… kompromisai kompromisai kompromisai. Kol jie uzknisa tiek, kad imi guostis visam pasauliui Mirkt