Nuosirdus prasymas

Nuosirdus prasymas

Kreipiuosi daugiausia i vaikinus… Neaplenkit ir merginos… Visai neseniai praradau nekaltybe, todel nelabai ismanau kaip elgtis su vaikinu: kas jam patinka, kurias vietas ir kaip liest, ka daryt, kad jam butu tikrai malonu… Aciu uz pagalba… Bučkis

Tu atvirai su juo pakalbėk, kas jam patinka, kas ne, nes keikvienas žmogus jaučia skirtingai… tik nesidrovėk ir su juo ramiai pakalbėkit apie tai… Drovus

Man nuo mazens buvo skiepyta, kad apie tai kalbet yra nepadoru ir t.t. Kaip viska pradet? Ar tada jis nepagalvos, kad esu visiska nemoksa, kad esu beviltiska?

Buk savimiTaipMirkt

Niekas negime mokedamas. Klausinedama tu parodysi kad tau jis rupi - argi tai blogai? O kalbet apie tai yra visiskai normalu.

Turbūt pas daugelį vyrų (jei ne pas visus) yra pagrindinė erogeninė zonaŠypsena

na su laiku ateis ir patirtis…MirktTaip
istikruju tai man nelabai patinka merginos kurios yra drovios…tiesiog reikia atsipalaiduoti, pasitiketi savimi…akys daug ka pasako, tu pradejai mokytis…ir jei pati nenoresi niekas taves neismokinsTaip
zaisk, pasimylejimas nera tai- jis "padare mane" ir viskasApakęs tai yra apipusis malonus zaidimas…TaipGerai

kas yra svarbiau tu ar tavo aplinkiniai? leisk jam daryti tai kas tau patinka, ir stenkis daryti, tai kas jam patinka, neperziangiant tavo moraliniu normu ir isitikinimu…Taip

jei kalbeti tabu… rasyk

yra labai gera knyga vadinasi "sexo enciklopedija"

Manau,kad tavo pastangu turi but,bet viska palik laiko tekmei…
Manau,kad tokie dalykai ismokstami,is pacios smalsumo bus ir idomumo atliekant juos in real,nei ten visokiu nesamoningu patarimu klausimas,ir knygu skaitymas,juk tik tu viena zinai,kas labiausia jaudina tavo partneri,o jei nezinai…pradziai pabandyk suzinot…

na taip, ta mes visi zinome, bet griebt iskart jauti uzragu, padaryt ir tiek labai monotoniska, norisi konors naujo, zaismo…

Cha chaCha chaCha cha

rasyk! Cha chaCha chaCha cha

paprasciausiai nereikia skubeti su laiku darydama tai, pati suprasi kas gerai,o kas blogai!
juk sakoma: gyveni ir mokais! Taip

Tikra tiesa Šypsena

Labas Sveiki

Ali ir durnas tas klausimas, kazkokia mazvaike parase ir visi puola patarinet Juokiasi, mazulia nusiprk kamasutra ir skaitik ja su draugu o ne seniu nesamoniu klausk. Issiaiskinsi pati, viskas dar prieki ir negalvok apie taip kaip kita patenkinkt galvok apie save.

ciau.Labas

dziugu, kad nori stengtis, del draugo, bet tiesa zmones sako, pasistenk ir del saves… Patirtis su laiku ateis. Reikia dirbt sitoje srityje, reikia kalbetis, reikia abipusio noro ir supratimo… Taigi pirmyn!!!