nuomones


nuomones

Įmantraus dizaino graži bjaurybė, neįverinta nei nauja, nei dabar, tikras italas Gerai Veee Bet rimtai ana man meniškai graži bjaurybė Linksmybės

uz 4 golfo kaina Gerai autoplius.lt/autikus/skelbimai/lancia-thesis-2-4-l-sedanas-200 5-dyzelinas-6104791.html

is galo tai tikrai atrodo prabangiai

Su salonu irgi ok ten, bet visvien nedomin…

kaip ir viskas pas ja ok,tik idomu kodel ji tokia pigi ir nepopuliari? Nekaltas

Kybargo klausk. Cha cha

Genos klausk Taip makaronų kokybė Gerai Veee

Ubaks, pasakok apie kokybe. Cha chaAr man apie skodu kokybe pasakot? Cha cha

u a crazy

ibb.co/dqF0W5 shiti afigeni, noreciau tokiu batu Girtas

Gena, kokybe nusako rinkos kaina Taip visa kita pas kyborgą, aš pass šitoj balitristikoj Valio

Ubaks, bbz ar yra tokia skoda katra pvz salono kokybe temptu bent panasiai. Cha cha

Škoda gaidys Taip bet čia lancia, didelė graži bjauri lančia gerų metų už pigiai. Kodėl?

Parodyk skodos 02m atitikmeny. Cha cha

Net superbas mano akim tempia trecdaliu gal tik iki šios lancios norėto lygio Girtas būtų thesis sekcija kokia ar miegamasis- Gerai Gerai Apkabinimas pasistatytai ir gražu, prabangu, novatoriška, šedevrualno Apkabinimas bėda cia ta, kad čia kaip ir mašina pagal paskirtį, turi ana krūva krūvelių detalyčių, kurios pagal italus kaip makaronai pagaminti ir todėl ši sekcija šiai dienai rinkoj tempia kaina tiek, kiek tempia Gerai Kitas, sekantis man meno kurinys iš auto širpotrebo aukšto lygio- citroen c6. Nerealiai graži man jachta Girtas bet… irgi šiai dienai per pigi Cha cha

o kurwa, dzeraldas pasirodo besas visiskas iskrypelis

Man patinka. Teisingos spalvos su teisingais ratais ir teisingu (suprast V6 benzina) GeraiKaip ir teisingas C6 Gerai

c6 gal negaleciau sakyt kad man patinka,bet kad idomi tai tikrai Taip

Ubaks, pabutum kavalierium? Cha chayoutu.be/-bgE-xQ2OUk