Nuomones apie Samsung X460..

Nuomones apie Samsung X460

Niu va pašarinau forumą, bet nieko doro neradau. Šiandien grįžo tėtis ir pasakė, kad jei noriu galiu išsirinkti telefoną iš Omnitel, atėmus 330LTL… Pasidairiau po Omnitel.lt ir nieko už normalią kainą neradau. Visiems telefonams net atėmus 330Lt, net neiseina pigiau uz rinkos kainas. Dabar prieš kokią savaitę buvau nusižiūrėjęs Samsung X450, bet nuo baidė maža atmintis ir išorinio ekrano nebūvimas, šian pamačiau, jog X460 kaina tik 579Lt(579-330=249lt), kai tuo tarpu jo kaina juodojoje rinkoje yra apie 500-550Lt… Tai va domina nuomonės apie šį modeliuką. Ypač turetojų minusai. Dar kajp ten su tais SMS, girdėjau, kad labai nepatogu SMS rasyti(dėl ivairių raidžių perjunginejimo) tai va paaiškinkit kaip ten su tomis žinutėmis?! Iš anksto ačiū už išsakytas nuomones… P.S. Moderatoriai netrinkite, nes apie jį buvo labai mažai diskutuota… P.P.S. Dabar turiu sony ericsson t610, kameros man nereikia, tikiuosi, kad X460 manes nenuvils. Tuo pačiu parduodu siemens cx65(dėl pasterojo i privatą).

x450 iterpus koki nors simboli, reikia perjungineti t9. Speju kad ir sitame modelyje sistema panasi… Piktas Labai nepatogu

biski nesupratau, t.y. padejus tarpa reikia vel išjungineti t9?

Seip visai fainas tel,bet su samsungais sms rasyt,tai TRAGEDIJA.

nu tai paaiskinkit issamiai kurioj vietoj tragedija? kas blogaj? tik issamiai…

tame kad ziauriai nepatogu sms arba forume rasyt:/ norint padet koki skiriamaji zenkla,reike perjungineti raides ir tada maigyti vieneta arba nuli,kad rasti tau reikiama zenkla.Seip dar pagrindiniai skirybos zenklai toli nugrusti,daug maigyt reik,kad pasirinkt pvz.kableli.

Na nzn jei viskas taip pat kaip ant X600…Ty.Tik gavus telefa visalaik jei nori pradet rashyt sms tau reik isjunginet T9…simboliam iterpt uztenka tiesiog palaikyt * ir labai patogiai gali padet smaila pvz kaip ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Amm…Nupatchinus net nereik junginet jokiu T9…O del to kaip tu sakej kad visada isjunginet T9 iterpus simboli manau kad klysti…Kiek esu maiges samsungu (x100,x600,e700,c100 ir dar ten kazkoks e330 ar koks ten) tai tikrai tokio prikolo ner…O kaip cia kazkas minejo su zenklais sunku tai cia tik wape kur reikia arba 1 paspaust ir issirinkt simboli arba 0 ir spaudinet kol rasi reikiama… Šypsena Na tikiuos kam nors padejau…

na padejaj Mirkt aciu… jei tik paliakyti * tai nieko tokio baisaus…

Edga tu dar cia?

Turetoju minusai ? Koks tau skirtumas, kokie telefono naudotoju minusai ? Cha cha

Na jis turi 32kb limita visiems failams(be java). uztat palaiko ir midi ir mmf. nepatogi wap narsykle, meniu keistas

Tri.Peris tas x460,jei failu limitas yra,ir dar tox mazas-32kb? Cha cha gėda kaškokia padare iš tel!

Na ciau jau samsungo firminis prikolas kad visur 32kb limitus deda…Na bet yra gerieji rusai kurie ji apeina Šypsena Bet siaip tikrai nervina tokie prikolai kaip 32kb limitas…

Dar nepatiko migtukas “padeti rageli”. Kai narsai wap ar sms rasai, jei netycia paspausti ji, tai jis grizta i budejimo rezima. Dar negalima paziureti is wapo .gif paveiksliuko, kuri parsiunti. reikia ji ieskoti mms segtuve. Tai labai nepatogu. ir dar klaviatura kaista nuo melinu diodu

kas tiesa tas tiesa! Taip Cha cha

Jooo tas tai tikrai uzknisa…Jei siunti is saitu kur nerodo paveiksliuko pries parsisiuntima (o vat butent kad rodytu yra tik keletas…) Na tai jo tikras uzsikrusimas…Bet nezinau kazkaip wapas siuntimui tai nebent paveiksliuku…Siaip yra viskam kabelis…O geriausia yra viska paciam darytis…is patirties sakau Juokiasi IrfanView pasiimi susimazini wallpaperi ir per kabeliuksty i telefa…Melodijos taipogi nes kaip per wapa 0.5mb poly aciust? Šypsena Na nzn siaip gali bandyt ta samsunga imt…Bet va kaip minejo zmones tai minusai - Wapas (rasymas pats tupas ismetytas ir t.t. bei atsiusto paveiksliuko negalima paziuret pries issaugojima…) , melynas diodas (nieko negaliu sakyt jei zmogus turi tai reiskias tiesa…) , del tos raudonos knopkes drysciau gincytis…Knopkes arti bet kai ipranti tai jau tai nebuna beda (man ant x600 pavecnamu budavo gal 3 menesius kad tiesiog rasai koky ilga sms ir skubi ir tik pist netycia raudona…Tada daug keiksmazodziu ir vel rasai sms…) Na ir dar ten keli minusai pasiskaityk virsuj…Manau bent biski padejau… Šypsena Aaaa…Dar isorinio ekrano trukumas kazkaip nelabai gerai…Nors siaip taupo batarke truputi…Bet visgi jej reik paziuret kiek valandu tai butinai reik issitraukt , atsidaryt , uzdaryt ir vel isidet atgal i kishene Šypsena Biski tupai…Na nzn spresk pats…

man jau gal menesis kai reikia sito telefono…fainas telefoniukas, bet toks moteriskas truputi… geraj, kad be antenos… Šypsena Cha cha

na va sian dar susimasciau rimtaj apie s500… jame yra IrDA, kas man labaj aktualu, px ta atmintis, man jos uzteks, uztat klavisai zymiai patogesni, TFT ekraniukas, kuris didesnis uz x460… na abu palaikiau ir man zymiai labaiu prie sirdies s500… nors jis ir senas, bet jis ma geriau bus nei x460, ta antenele , tai netrukumas, ji labaj solidziai atrodo… ir apskritai vyriskesnis tas s500! dar klausimas kiek in s500 realiai dinamines atminties? ar per IR eina isirasyti poly, arba paveiksliuku? dar + s500, kad 2baterijos duodamos, ir jis zymiai geriau atsilenkia su viena rankyte. zodziu jej iseis paimsiu s500. tai visgi kiek s500 vietos? nlb radau nete…

girdejot naujienna? s500 omnitelyje kainuoja 999lt be sutarties… Cha cha cia rimtaj, pazistamas kajp ir darbuj isduoda ir jo kainorasty buvo tajp parasyta Cha cha Cha cha Cha cha