Nuomone apie strateginius zaidimus ir ju nemegejus

Nuomone apie strateginius zaidimus ir ju nemegejus

Mano nuomone tokia,kad strateginiai zaidimai yra super,nuo ju negali atsiplesti,bet kai pasako kokis tipelis,kad ten su**s(tik aki uzmetes)ir dar nemokantis isvis zaisti jous,tai kai pajama pyktis,tai norisi uztvoti tam tipeliui.Ka jus manote apie tokis tipelius ara jus neisvesdavo is kantrybes?Labas

nu zmones tuo ir skiriasi nuo gyvunu kad sugeba valdyti emocijas Cha cha o seip priklauso nuo to, koks strateginis zaidimas, nes juk buna tikrai nesamoningu zaidimu, negi tau patinka visi strateginiai zaidimai koks jis bebutu?

[quote]
Belmas rašė:
nu zmones tuo ir skiriasi nuo gyvunu kad sugeba valdyti emocijas Cha cha o seip priklauso nuo to, koks strateginis zaidimas, nes juk buna tikrai nesamoningu zaidimu, negi tau patinka visi strateginiai zaidimai koks jis bebutu?
Kai buna nesamoningas,tai sutinku bet kai buna fainas,tai jau ne.Šypsena

[quote]
Extrimaks rašė:

fainas ne fainas tai cia irgi nuo mogaus priklauso, taciau yra tokiu geimu kurie is tikruju yra geri o kazkoks zasinelis visiems pareiskia kad tai paskutinis shu… man tokie irgi nelabai patinka kurie taip tiesmukai pasako atsizvelgdami tik i tai kad jei is vis nemegsta strategijos!!! o as vertinu pagal geima (siuzeta, muzika ir zinoma grafika).

o tau svarbi kitu nuomone? man tai pavyzdiui poxui ka kiti galvoja. Buna, kad losiu geima, kuris apzvalgas rasanciu puslapiu ivertintas kokias 5/10 balu. Bet man px, kad ji ispyzdavojo, svarbu, kad geimas MAN patinka.

Duok penkisGerai

dejau ant kitu nuomones man ji neydomi Liežuvis

Man nusispjaut ką kiti galvoja apie tą žaidimą kurį žaidi. Aš pats atsirenku kuris žaidimas vertas dėmesio, kuris ne.

Taip mldc , ka bepridurt Taip

Man irgi patinka strateginiaiTaip

Esu zaides tik du strateginius zaidimus - AoE & AoM…Cha cha Beje gal zinot is kur gaut American Qonquest?

Turiu as…

Šypsena

Tu pirmoji mergina,kuriai ptinka strategini zaidimai.

Apakęs

Man strateginiai zaidima- mano dievai, aisku nevisi , bet megstamiausias zaidimu zandras, nors ant savo kompo nezaidziu beveik ir daug neturiu bet Strongholdas tai ziauriai patinka…

tokios rusies geimai manes netraukia ir del to as nezaidziu ju…Labas

ane?PavargęsCha cha

oj pamenu ir man kiek teko vargti kol gavau AQ, seip internete neradau tai is draugu vienas turejo ir buvau gaves. viena iseitis pirkti, nors jei atkakliai ieskosi gal ir rasi.