nuomone apie kauna

kazkoks "kawno" virusas, ar ten visi tokie?

tai, kad patys taip pateikia, ka cia besuprast?

liaki nesuprastas vaikinukPavargęsPavargęsapie ka tu cia?skaitei bent jau temos pavadinima?

[/quote]

kazkodel man rodos kitaip.chia ne rase o chia visi tie kuriuos tevai su bananais dauze kuriems zaislai prie lubu buvo prikalti ir kuriuos veziojo su vezimeliu be dugno

, tai ir tau taikytinaMirkt ir nevaidink kitokios tu tokia kaip ir tie ir tau tas pac galiojaCha chaCha chaCha cha

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/115020.32-=(934136965
chai visi jau pershiko ir nebeturi ka atsakytiCha chaCha chaCha cha

kazkodel man rodos kitaip. askaityk zinute priesh shita, tai ir tau taikytinaMirkt ir nevaidink kitokios tu tokia kaip ir tie ir tau tas pac galiojaCha chaCha chaCha cha

[/quote]

tuman nepasakok,kas man galioja,o kas ne.uz tave yra geriau apie tai zinanciu zmoniu ir nereikia cia drabstytis kvailais argumentaisLiežuvis jei per savo neapykanta kawenskams nebesugebi blaiviai mastyti,tai pradek galvoti pie gydymasi
p.s.kazkaip keista,dingus eraserx atsirado kazkox naujokelis myliuvilniu…hmmm…
p.p.s.man is tikruju px,nes as ne kaunieteLiežuvis

ten niex ne atsakyt neturi ko,o tigi skaityt jusu romanus,kuriuose vartotes tose paciose sultyse

GRIGAI GRIGAI, ka man dabar su tawim dayti. negaliu. kaunas tai atskira lietuwos dalis. net ne lietuwos. as referendume balsuociau uz kauno atidawima baltarusijai kokiai ar poliakams. bbd kam bet swarbu atiduot tegu wel ishsienka shutauska ir toosinasi sustausko suorganizuotam "vienos baliuj". GRIGAI, siandien daug kas neraso del to, kad vilnieciams kaip ir lietuwai priimta gert penktadieniais, atsilaiswint nuo dienos darboo ir pashwest, padekot diewui, kad negime kaunieciais, o jus kaune, kuri, kazkodel vis dar jus vadinat "miestu" nors tai yra geriausiu atweju baznytkaimis, laukiat prie polemono gamyklu vilnieciu ar dar kokiu nekaltu zmoniu. jus nemokat swesti, o jums didziausia swente kai nusiperkat kokius "adidasus" turguje, arba nususkutat nuliniu. ryt atsiliepimu temoj bus tikrai daugiau, nes ateis tie, ko tu laaaaaaabai nemegsti…

KAUNO NEBIJAU BLT. VOT KOKIA PRAWDA

maziau,turiu pastebejima…tu gal nustebsi,bet tiek to-siandien pirmadienis,o ne penktadienisLiežuviso tai jei visas vilnius siandien svencia,tai ko tu nesventi?ir tikrai ne visi tam vilniuj svencia-as ir nesvenciuLiežuvis
mazink savo agresija,nesveika…nors tau jau niekas pakenkt nebegali

paskaityk pradzia ten net pradzioje nera nieko parashyta manoCha chaCha cha
o chai tema kurie nekencia TRENINGUOTU KAUNIECIU
o ne kaunieciu ash pazystu tikrai nemazai kaunieciu ir tikrai labai falini zmones, dar vos ne fainesni uz vln, bet deja ten pilna ir tokiu kurie ishkarto shoka ant galvos ir reikia kad gausiu i galva, taj reikia blin skaldytis o po to su skaudanciais krumpliais vaikshioti. ka chia tipo priezastis shokti ant kito nors jis tarkim ir trumpais plaukais, nepklaciom kelnem o tik su kerzais. kur chia logika??? tu man tai pasakyk o po to juos gink. kitokios formos batai??? tai priezastis. pagalvok ar tai nera kvaila. dabar tu eisi ir pamatysiu ash tave su spalvotu shaliku irgi shoksiu ant taves nes tu lohas. tai kvaila… ash ne priesh kauniecius, ash priesh tokias nesamones, ir priesh gindama pamastyk o ne pulk aklai. aciu tema ishsemta.

axaxaxaxaxaxa, GRIGAI, tu nori man prikaisiot, kad mano bendramintis MyliuVilniu esu as, tik pasidares nauja useri? eik geriau pasiknaisiot po musarnikus, gal rasi kokia enciklopedija blt. persiskaityk apie wienatwe. suprantu kad tu gyweni wiena toj kartoninej dezhej ir nera ka ten weikt tau, bet AS visada turesiu draugu, nes as nesu kaunietis, kuriam gywenimo prasme dauzyti jam nepatinkanciu zmoniu weidus.

p.s. eik nusiskust barzda
p.p.s. nepamirsk ir bakenbardu

o as, kai pir wisada gale sawo zinuciu apie kauna, kuris mane gasdina rasau

KAUNO NEBIJAU BLT. VOT KOKIA PRAWDA

tavo asmenybe ne tik dvejinasi,bet ir pats nebesupranti ko bijai ko ne…tai tas kaunas tave gasdina,ar visdelto tu jo nebijai?JuokiasiJuokiasiproblematiska asmenybe oasitaikBaisu

arba tu visai neprotaujantis,arba gimei paveiktas kokio cheminio ginklo.kiek supratau,tau nepatinka kai zmones dauzo kitus,vien del isvaizdos.tai ko pats puoli kauna del tu s-u-p-i-s-t-u treningu,a?gal panevezy nesi buves?kituose miestuose?ten ju tukstanciai.tad jei raunies ant treninguociu,tai neapsiribok vien kaunu.apsidairyk aplink.vilnieciai,ypac banglai,daug ko bijo…patikek manim.jei buvai nuvykes i tokius miestus kaip kaunas,panevezys,birzai ar dar kitur-suprasi

GIGO ko neatsakai, dabar pasakyk jei ash niekuo nesiskiriu nuo kitu tik kerzus neshioju. blin eini ir shoka ant taves, sakau reikai draskytis su jais kol nepriskaldai kol nebepaeina. KUR CHIA LOGIKA SHOKTI ANT ZMONIU UZ JU BATU FORMA??? CHIA ELEMENTARUS MENTALITETO TRUKUMAS. prashau atsakyti nes nebezinau ka galvoti.

bliamba, kad tau butu paskutine wezio stadija. nx. jau kur zaibala.

nieko nebijau, kaunas manes negasdina, myliuvilniu nepazystu, o mane galit nusaut, sukapot, sudegint tuos gabalus, ir blt naudoti trasoms, nes zinot, ka? nieko nebijau, dar netokiu loxu kaip kaunas esu prisiziurejes ir ne nuo tokiu gawes i snuki, taip kad as jau vyrukas visko mates, ir manes kaunas negasdina, ir wapshe man viskas poxui !!!

p.s. jau nusiskutai barzda?
p.p.s o bakembardus?
p.p.p.s. jei nei vieno nei kito nepadarei, tai persipjauk gerkle.

WSIO EINU MIEGOT ciulpkit loxai

neberekit vienas per kita garsiau,o paskaitykit ka patys raso.logikos cia nera,ir as niekadanesuprasiu tokiu dalyku,kaip zmoniu engima uz ju rase,tikejima,ar pagaliau isvaizda,bet jus patys puolat kauna del treningu.kuo gi tada jusu kerzavi batai pranasesni uz kedus,treningus.jiems taip patinka,jums taip,tai kur cia problema?

ir dar ne tiek pamatysiJuokiasito tau ir linkiu

ash neinu gatve ir neieshkau ka chai supyzdinus uz ka nors, tik va problema kad ne mane supyzdina o patuys gauna.
ar matei nors karta ilagaplauki su palciom kelnem tarkim besikabinejanti prie treninginiu ir siulanti i dantis, ash asmenishkai ne, arba tai labai retas atvejis, arba dailininkas su berete eina ir skaldo treninginius. taip praktishkai nebuna. tai kodel zmones su treningais negali nustoto daryti nesamones isivaizduoti supranais esa ir elgtis kaip zmones su zmones???

nereikia pykti ant tokiu zmoniu,jie dvasios ligoniai,ir kazkokius savo fizinius ar protinius trukumus stengiasi kompensuoti kazkaip.dauzyti del kazkokiu kulturiniu dalyku vienas is budu.dar vienas budas,blevyzgose islieti savo uzsilaikiusia potencija,kaip pvz daro eraserxMirktir nieko cia nepakeisi,belieka tik toleruoti.pats pamastyk,ka cia bepadarysi?tai bent jau patys islikim zmonemis

nuskambejo kazkurioje eraserx’o zinuteje fraze, esa "kaune vieni tarciokai". na atsiprashau vaikeli ar bent pasidomejai oficialia statistika kur daugiau tarchioku (skaiciumi bei procentabiliai)kaune ar vilniuje?tai ka cie dabar skiedi?Piktas ish vis vilniuj greit nebebus galima praeit semascio gatvelemis neuzlipus ant eilinio tarcioko pautu, eji valdzia nesiims reikiamu priemoniu. respect zuokas Gerai

oi ka tau tie zvierukai kauniecai padare??? sprendziant is reakcijos ka nors baisaus…
Cha chaKietasMirkt