nuomone apie kauna

ka? jobariai jus. plaukai pas mane iki ausu blt, nera jie labai ilgi. o jus turbut blt ir kiausus ishsiskute. gigo dar ir papus apsiskuto, nes labai apzelus blt. jobariai jus jobariai. gaila man joosu. perduokit uzuojautas nuo manes aswo tewams, jei jie jusu neismete is namu. ciuju laxtot su skutimo mashynkom ir skustuwais po kauno laiswes aleja, ir iesot pas ka plaukai nuskusti ne pirmu ar nuliniu numeriu, ne? loxai, isgrauzkit visam vilniui. pawaiksciokit po wilniu, kuriame nesat buwe, nes is b’ybio ciulpimo neuzdirbat tiek, kad galetumet nors su traukiniu sikna atmest cia ir paziuret kox is tikro cia miestas. banglu cia, is 14-18 metu paaugliu yra gal kokie 30%. nesakau, kad man labai jie prie sirdies su sawo kelnemis wadinamais bulviu maisais. bet jus tarcioku miestas jibanas, joosu 86% kaune skusti, ir bobos pas jus skustos.

KAUNO NEBIJAU. VOT KOKIA PRAWDA

[/quote]

dabar tikriausiai prisimine pankiukstis ta graudzia istorija…kai kaunieciai pasismagino su juo visais imanomais budais…verkia dabar ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiataip blJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiTaipTaip

nene, mane maisai su sawimi, kurwa. o tu jau net neprisimeni ar nenori prisimint kai tawe visi vilniaus bomzai twarke wilniaus priemiestyje, kariotiskiu sawartyne. blt. suka, kelintu numeriu tu apskusta? nuliniu gal?

KAUNO NEBIJAU BLT. VOT KOKIA PRAWDA

nereikia cia vaikuti teisintis,px mums kokio ilgio tie tavo plaukai(randus vistiek dengia),ir kokia atatistika vilniuje!nereikejo pradet tokios skaudzios temosJuokiasio kad ponaitis vilnietis esi,nera ko didziuotis,ble nepatinka man jis ir nesulaukiu tos dienos,kai galesiu dinkt is jo!
p.s.kreipkis pas psichologus-pades uzgydyt,ir nuslopint didybes manija…atrado ble kuo didziuotis-ponaitis k-r-u-s-e-n-a vilnietisJuokiasiJuokiasi

Nuskriaude pankeli uzuojautos iesko ŽliumbiaŽliumbia iseik i miesta kas nors tikrai
paguos.Nekaltas

eik gult…ryt anksti i darzeli nelaimeli.tox pat lievas bazaras kaip pas hennessyJuokiasi"kas ant kitu sako ant saves pasisako"ble jus man juokingi…astuntokeliaiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

kas? suka mes buwe astuntokeliai dooooooooora. seniai praejo tie laikai kale. blyn. dooooooora.

KAUNO NEBIJAU BLT. VOT KOKIA PRAWDA

tu biski nusiramik ka vaikiuti ok Kietas

sorry…devintokeliaiJuokiasinekartok taip daznai,kad nebijai kauno maziau,nes susidaro ispudis,kad kaip tik strašna oslikuJuokiasi

eik nx tu GRIGAI ar kaip ten tawe. nusiskusk barzda, tada kalbek blt.

KAUNO NEBIJAU BLT. VOT KOKIA PRAWDA

tiesa, ziuriu jau renkasi didziausia kauno "miesto mfija". blt darosi baisu. blt baisuokliai cia atsirado. ir man px kad as cia wienas uz wisa wilniu kalbu, nes visi vilnieciai, tokie kaip as, ir visa lietuwa galwoja ta pati apie loxu miesta kauna. blt.

KAUNO NEBIJAU BLT. VOT KOKIA PRAWDA

kazkokia atskira zmoniu rase…

net nezinau la i toki komentara atsakyti…tik tiek kad as niekad neturejau barzdos ir neturesiu,nes tai fiziologiskai neimanomaŠypsena

tai kodel vis dar vienas cia loji kaip pasiutes sunekas,jei visa lietuva tau pritaria zasiuk?

tu cia apie ka merguzele?

dabar tikriausiai prisimine pankiukstis ta graudzia istorija…kai kaunieciai pasismagino su juo visais imanomais budais…verkia dabar ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiataip blJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiTaipTaip

[/quote]

nepyk bet jei buciau tavo tevas tai seniai ant shakos kabeciau ir net nekiltuy abejonesCha chaCha chaCha cha o jei tavo motina tai kabeciau shale tewo padeciau jamCha chaCha cha matyt tave tevai su lopeta atitranke kai maza buvai dai dabar turi broblemu su zmonemis ir bendravimu…Cha cha

apie treninguotus (tokia zmoniu rusis) kavenskus

nepyk bet jei buciau tavo tevas tai seniai ant shakos kabeciau ir net nekiltuy abejonesCha chaCha chaCha cha o jei tavo motina tai kabeciau shale tewo padeciau jamCha chaCha cha matyt tave tevai su lopeta atitranke kai maza buvai dai dabar turi broblemu su zmonemis ir bendravimu…Cha cha

[/quote]

liaki nesuprastas vaikinukPavargęsPavargęsapie ka tu cia?skaitei bent jau temos pavadinima?

chia ne rase o chia visi tie kuriuos tevai su bananais dauze kuriems zaislai prie lubu buvo prikalti ir kuriuos veziojo su vezimeliu be dugnoCha chaCha chaCha cha

na jei jau taip,tai ir banglai atskira rase.nors as lig siol galvojau,kad tai paprasciausiai tox zmoniu stilius.bet gal tu geriau zinaiNežinau