Nuoma: ishnuomoju kambari 2 studentem

Nuoma: ishnuomoju kambari 2 studentem

Na ka rugsejis lyg ir arteja, pagalvojau laikas skelbimuka paduot. Gal atsiras kokios dvi tvarkingos paneles,kurios noretu sheshkinei, prie “Akropolio” 3 kamb. bute gyvent. Kaina: po 170lt plius komunalines (neshildymo sezonu apie 25lt, shildymo apie 70lt). As tipo sheimininke Cha cha…gyventume 4 panos ŠypsenaLaukiu atsakymo iki 10 rugpj.

beja ishnuomoju ilgam Šypsena

Tai čia jau kaip suprantu reikėtų dviems viename kambaryje gyventi. A’ne?

taip Šypsena

tada tai jau tikrai Nenoriu… Sekmes

Jei gyventu 2 panom vienam kambary, tai ir gaunasi visas kambarys 340 + mokesciai Apakęs

na cia gi Vilnius, o ne kokia deriovne. O uz ka imu, zinau MirktJei norit pas bobute gyvent,prashau Šypsena…as jau apgyvenau pas senute,aciu, geriau primoket lishnu 20lt, bet tai skirtumas nepalyginamas sakyciau Šypsenaanyway it’s your right to choose Laimingas

nesamones shneki su nepazystamais nuomuotis tai yra nesamone,tipo jus panos viena nores mokintis o kita nores atsives bachuru…Kaip derinsit?O uzh 400 lt galima vienam vieno kambario buta paiimt,be jokiu eiliu prie dusho ryte,kaip tavo siulomas variantas

be to tu bishki gal normaliau shnekek deriovnia tu pati idomu ish kur kilus

atvirkshchiai nepazistamiem nuomot yra geriau,nes kaip pasakai ir sventa ŠypsenaBeja eiliu prie vonios dar ne kart nebuvo kazkodel. O kaip jau sneket, tai jau mano reikalas ir pats savo bazara geriau prisizhiurek Šypsena

O kas del bahuru, tai aishku galima atsivest, o kuo jie trukdo, jei ne kokie debilai. Kotai nepastebejau kad koks vaikinas man trukdytu mokytis.

e…o kaip tema panaikint? Gerb. moderatorius gal galetum uzhdaryt ?

o gal dar bachura i savo tarpa paiimtumet Nekaltas Cha cha Drovus

no way Mirkt

Isnuomota. Tiesa kaip tema uzdaryt,man nieks kolkas nepaaiskino,hmz ŠypsenaO siaip kiek supratau cia visishkai neapsimoka paduot skelbima,tad zmones nesivarginkit. Beja, dar galvojau,kad gal kaina uzkeliau,o pagal skambinta zmoniu skaiciu atrodo,kad ne, dar ir daugiau siule,kad tik palikciau kambari iki tolk kol spes atvaziuot Šypsena…Beja paneles ,kurios pas man gyvens labai dziauges,kad apsigyvens ne eiliniam lushnyne. tai vat gailekites,kas nespejot LiežuvisSekmes Labas

…brangiai Apakęs wat mano draugai…uzupy uzh 400lt isinuomawo puiku buteli…bet tai chia wieta kokia…tai ne sheshkine… Laimingas

Kazkokia pieva ne skelbimas… vilniuje 250 su visais mokesciais kambari be problemu gali rasti… ir gyventum tame kambaryje viena, o ne su kazkuo… kazkaip kaina tai nereali uzkelta.

Koks skirtumas… zmogus jau isnuomavo… ir rado patenkintu merginu… o Jusu cia blevyzgojimai niekam neidomus. Visiems gi neitiksi ! Ignoruoju

šiaip jau tai dėl temos užrakinimo kreiptis reikia tiesiai į moderatorius (jei ką, jie kabo viršutinėje dešinėje ekrano pusėje), o ne blevyzgoti pačioje temoje. arba, paprastesnis variantas, tiesiog pakeisti temos pavadinimą prirašant “išnuomota” ar pan.