Nuolaidos FOTOFABRIKE

Nuolaidos FOTOFABRIKE

Triu dideli prasyma ir tikiuosi, gal kuris is jusu gales man padeti Drovus
Noreciau pasidaryti gan dideli skaiciu nuotrauku FOTOFABRIKE, girdejau kad turint nuolaidu kortele daroma siokia tokia nuolaida, todel drystu kreiptis i jus brangieji, gal kas sutiktumete paskolinti man ta nuolaidu kortele, skolinga neliksiu Alus

O tu nuejusi pasakyk jog darysi daug nuotrauku ir is karto paprasyk nuolaidu korteles. Jeigu nenores duoti, pasakyk kad eisi i kita laboratorija, ir jie nenores prarasti uzsakymo Mirkt

Bet jeigu ka, galiu paskolinti savo 12% kortele.

Linksmiausia kad tas korteles as pats ir dariau Šypsena))). Jo nueik ir pasakyk kad darysi daug nuotrauku ir tau reikia korteles. Duos be problemu. Gausi 12% nuolaida. Jei neduos - paieskosiu savo siukslyne - gal rasiu kokia Šypsena

Aciu Badui ir Fotografui uz geranoriska pagalba Bučkis Gėlė
Bandysiu prasyti is anksto korteles, jei neduos geruoju kreipsiuos i jus vel Flirtas

yra ir kitas - ilgesnis kelias uz 10% nuolaida

  • eini is hansa - pasiemi mastercard korta (EGO) tada ja pamojuoju ir tai veikia kaip nuolada Šypsena o 12% ir man galetumet duoti Šypsena

Man dabar didelis klausimas pasistojo, koks tas "didelis kiekis" nuotrauku turi buti? Man kokiu 5 20X30 formato reikia, tai kaip su nuolaida?

Tiro, kreipkis i Fotografa 1 jis gi tas 12% nuolaidu korteles gamina, gal viena poblato ir tau duos MirktKietas