Nuo kada merginos susimasto apie vaikus

tai ir klausiu kad bendra vaizda susidaryti

ne apie vaikinus o apie savo vaikus Liežuvisisimilejus turbut tu Liežuvis

ner uz ka Liežuvis

Juokiasi Juokiasi Juokiasioj !!!nu tada tai kita shneka… Cha cha Juokiasiash apie vaikus dar nesusimaschiau, bet esu pagalvojus kas bus jei taip netychia op ir yra Cha cha Nekaltas

Juokiasi netycia Liežuvis

Flirtasmuliu vaikus Flirtas

zinok… ir 16m panele labaj norejo… Šypsena pazystama Nekaltas… bet nezinau kodel bet po keliu savaiciu jos nuomone pasikeite Cha cha… sakesi nebenory Šypsena

ir kas supras tas mergas Cha cha

susimastyt galima ivairiai Nekaltas o visai kitu metu galima noreti vaiku Taip ir kiekvienai skirtingai Mirkt

**

**

Kai reik gimdyt Cha cha

Man atrodo nuo kokių 15 metų. Nekaltas

koks tu nejautrus Cha cha

op kaip tau buvo ar yra Nekaltas?

wa anksciau apie waikus mastydawau tik tada, kada buwo baime pastoti, arba iskildawo klausimai (su draugem diskusijos) apie abortus. o dabar jau kartais susimastau, kad uz metu, uz keliu, wisai noreciau sawo lialiaus. nu daba man 18, tai 20-25jau tureciau kelis turet Mirkt bent jau noreciau Mirkt

oj nzhn…

nesusimasciau dar… ir visai ju nenoriu… tokie slykstuciai as ju bijau!

priklauso nuo pacios panos xarakterio, budo, mastysenos… man 16… bet pries pora metu, man buwo pasakyta wiena fraze… pagal ja, as jau tureciau tureti wajka… wat… todel uzsispyrew, kad pirma karjera… tada wajkaj…

cha cha slykstuciai Liežuvis Girtas Juokiasitaip sekmez spiriojantis gyvenimui Cha cha