Nuo kada merginos susimasto apie vaikus

Nuo kada merginos susimasto apie vaikus???

Butu labai idomu suzinoti Liežuvisne snetycia teko su kai kuriom apie tai isineketi Apkabinimas

Nu turbut nuo paausglystes? NekaltasTik mastymas apie vaikus skiriasi nuo norejimo tureti vaiku Nekaltas Liežuvis

performuliuosiu nuo kada susimasto, ir nuo kada uzsinori tada ???

tai skirtingai cia TaipVat buna tokiu, kurios dar nemasto, o aju su vaikais ant ranku vaiksto TaipO buna tokiu, kurios masto ir laikui atejus pasidaro beibiuka AngelasIr dar tokiu yra, kurios kuo daugiau apie vaikus masto, tuo maziau ju nori Cha cha

_Manau visoms skirtingai. Kaikurios gal net paauglystėj,kitos kai turi mylinti asmenį šalia savęs ir sieja su juo ateitį.

_

Kai prisidirba, tai tada jau ir susimąsto Taip

Pirmaisuia reikia susirasti gera vyra… tada apie vaikus pamastyti… as noriu, kad mano lialiukiui nieko netruktu… Apkabinimas

nemyliu, nenoriu, nekenčiu vaikų;> ir apie juos negalvoju.

Nu uzhsimastydavau apie vaikus dar pati vaikas budama. Zhaisdavau su lelem, mazhdaug mastydavau: "ir ash turesiu vaika Laimingas" Cha cha. Ghe. O kada ju uzhsinori? Na nezhinau, pokolkas, bent jau ash, nenoriu ju Mirkt

manau čia kiekviena skirtingai Laimingas Aš pati, vaikų susilaukti norėčiau jauna, apie 19 metų, bet žinau kad pirma reik baigt mokslus ir susirast darbą, kad to vaiko vien tėveliui išlaikyt nereiktų Nekaltas

Kai pajunta oro atsilima Cha chaNu ta prasme: ATSYLA ORAS PAKYLA NORAS Juokiasi

As tai tik sakiau, kad noriu pirkti leliukui rubus, bet vaiku turet dar per jauna ;DD

Ir dabar kartais pagalvoju… Turėsiu vaiką, darysiu tą ir tą… Bet turėt kol kas nenoriu, tik pagalvoju Mirkt

noriu vaiko Šypsena bet gal vėliau kada

jau pradedu galvot… Drovusbet kazkaip nelabai isivaizduoju save mamos vaidmenyje… Nekaltas

Taip

kaip ateina laikas Šypsena

aij kaip uzeina…buna nors man tik 15 bet vat uzeina fazes ir pagalvoju Drovus

susimasto apie vaikus dar budamos darzelyje, zaisdamos “seima” su lelemis…rimciau pradeda galvoti subrendusi, kai suvokia, jog norint ji islaikyti reik tureti gera darba, ji norint gaut reik baigt mokslus ir kazka pasiekt…kad netektu sedet tevams ant sprando, o jau kai visa tai turi, tuomet jau ir susimastai, jog atejo metas gal net juos jau ir tureti…