Numerio matymas prepaid'o pakuotej jos neatidarius

Numerio matymas prepaid’o pakuotej jos neatidarius

durnas klausimas,tai nemushkit labai jei ka:

Kokiuose ant LT pardavinejamuose prepaid’uose galima pamatyti tel.nr. nepraplesus-neatidarius pakuotes ?
Kadangi nelabai to duomiuosi tai… bet kiek maciau su Labas ir Extra be shansu, su Pildyk irgi (x-gsm laiku tai matesi), o kaip ten su eziais ir mazyliais ?

nezhnau kaip ezys, bet mazilio nr visai ymanoma pamatyt.

Numeris yra laimės dalykas, daryk kaip aš - trauk bet kokį, iki šiol visi numeriai geri pasitaikė.

Jo loterija, vieniem pasiseka gauti gera numeri, kitiems ne…

Tos pakuotes, kurios eina i kioskus, abejoju, kad su gerais numeriais bus! Geriausi jau buna isrinkti!

Tos pakuotes, kurios eina i kioskus, abejoju, kad su gerais numeriais bus! Geriausi jau buna isrinkti!

Na kai ash pirkau Tele2 pildyk tai man Statoile dawe kruva korteliu ir ishsirinkau, bet tai buwo kazkur pries 2metus, o Labas komplekta tai atsitinktinai dawe, bet nr pakenciamas, nesunku isimintŠypsena

mhh…kai perki t2 pakuote, tai matosi kox numeris ten ant korteles, tik reikiia buti atidziam Nekaltas

Man nr lengvas jau kai lengva sk.kombinacija.pats turejau t2 868380220dabar omni86–74069t2 irgi lengvas o omnio antras nr sunkokas

Man nr lengvas jau kai lengva sk.kombinacija.pats turejau t2 868380220dabar omni86–74069t2 irgi lengvas o omnio antras nr sunkokas

ant pildiko tikrai matosi nr o ant kitu nzn

O mano nr asitiktinai sutapo su mano gimimo data. Nr 86xx 70717, o mano gimtadienis liepos 17, arba 07 17. Ir šis numeris man patinka

gal nepradekim kiekvienas savo numeri skelbti?Durnai gaunas kazkas Cha cha

Bent jau aš nepaskelbiau Juokiasi

Koks skyrtumas koki numeri turi? Svarbiausia kad prisiskambinti butu galima.

Bet kas iš to, kad numerį lengvai galima atsiminti? Juk dabar visi tuos numerius įsirašo į telefono, ar sim atmintį

Kai tuo uzsiiminejau tai zinau kad labas ir pildyk imanoma suzinoti o su extra problematiskiau nes ten dezute storesne Mirkt
kad ir kaip bebutu liudna geriausi numeriai daznai isrenkami
pardavimo vietose dirbanciu darbuotoju Nekaltas ps. pildyk numerius galima suzinoti ir be spec priemoniu su labas reikalingas vienas aparatas kuris pakuoja kompakto dezutes Mirkt

kai pazistama kioskelyje Šypsena dirbo tai daug geru pildyk numeriuku turejau…

PILDYK numeriuka eina matyti,mazylio