nu nepagaunu kampo

o, kokie mes nepakantūs Apakęs Buvau išsamiausiai paaiškinęs apgaulės priežastį, tai mano komentaras jau ištrintas. Kažkas nori pasirodyti vienas protingas Juokiasi Belieka atsakyti į klausimą, kas turi galimybę trinti komentarus ir kai kas paaiškės Mirkt Liežuvis Kietas

ne man tokia dalykai Šypsena

znau!!! mataj tas pirmas trikampis (a kas ten) biski mazesnis nes ta wirsutine linija islinkusi!!! o wa antro ji tiesi… yrodisiu tuoj… ziurekite y pirmaji trikampi… atidekite nuo wirsaus 3 langelius ir nuo desinio sono 6 langelius… isidemekite kad linija perejna grijai per kampeli… o dabar nuo wirsaus atidekite 11 langeliu ir nuo desinio sono wel 6 langelius ir paziurekite kad db si linija nekerta kampo!!! XA XA XA… Liežuvis

ir as ziuriu y sudidinta warianta…

Ko cia galima nesuprast? Lengva kaip 2 kart 2…

as pagavau Šypsena

aj, o gal ir ne…

atsakymas: 1) kaip jum nuo paciu pradziu aiskino retrox, is tikruju, vienas trikampis yra isgaubtas, o kitas igaubtas. 2) detales nera vienodos (suzaista liniju storumu, skiriasi keletu punktu kai kuriose vietos (ypac tai matosi kai isiziuri i mazaji trikampi.)) aciu uz demesi

nu pagaliau ishsprendet! Juokiasi

nesamone

ei GRYBAI!!! cia ne trikampiuose esme o geltona ir sv žalia figuros visa bajerį padaro. Trumpiau apatiniame pav tos dvi figūros iš triju langelių auksčio pasidaro i dvieju ir išsitempia i ilgi per vieno langelio ilgį kuri mes matome kaip tuštumą, tai akivaizdžiai matosi jei viršutiniame pav tu dviejų figūrų stačiakampį padalintume i dvi lygias dalis.

nu cia viska rejk apkejst Liežuvis

reik ant popieraus pabamdyt Cha cha

taip cia yra paprasta trikampai zalias ir raudonas nera panasus ty nera proporcingi kokie pozymai dvi krastines proporcingos ir kampas tarp ju o cia kampas 90 o krastines 5/2 turi buti lygu 8/3 bet tai nera reiskia bendra fygura net nera trikampis

geras cia!

nesamone

Kam nesamone, tas visiskas grybas geometrijoj Cha cha

Žliumbia

babajuss teisingai sako, kad esmė ne trikampiuose;]] užsiciklino čia su turiais ir matavimais kažkokiais, o tokiu paprastų dalykų nepastebi Cha cha

tie trikampiai biski skirtingi…krc zn kame cia sumanumas…tik nemoku paaiskint netokia protinga…;DD bet gudriai cia gudriai jie;DD