Nu bukit geri,padekit....(grystantiems is JAV)

Nu bukit geri,padekit…(grystantiems is JAV)

Turiu didele problema-nieks neapsiima parvezt is JAV Mp3 grotuvo (Creative Nomad Jukebox 2 10 Gb)…Taigis,rasau dar karta,gal visgi rasiu kas padet galetu man(nupirkt internetu ir parvezt iki LT)… Nu ir skolingas nelikciau…Taip

Na, is cia bunanciu, tai tikrai nemanau, kad kas nors pades… Pasiskaityk amerikos lietuviu postus, ir bus aisq kodelNekaltas

Teisingai pasakyta. Cha cha

Andrius > ar neuzteko dvieju anksciau buvusiu temu apie ta pati ?
nera cia reikalo floodinti.

ne vienam bangieciui esu persiuntes ir siunciu siuntinius. Andriui taip pat buvo pasiulyta pagalba, taciau su tokiom salygom kaip jis nori abejoju ar kas aplamai apsiims.
pas mane buvo paprasciausia salyga, palikti uztata, nes nezinia kam dovanu as tikrai nezadu siusti.

Kitiem dviem pasisakiusiem to pacio forumo dalyviams >

ne visi cia toki kaip jus, deja. Ir kita kart prasom kiekvienas uz save kalbat, o ne uz kitus ar apie kitus. O geriausia ttokiu atveju aplamai patylet.
Clear?

Clear, supratom, tata, nepykit baisiai. Tik tas bicas labai naivus - pazistamam ne viena daikta grizdamas esu parvezes, bet tai su salyga, kad pinigus sumokejau arba zmogu pazistu gerai. O tas klausimas tai labai nevykes buvo, kaip ir prasymas…