Nu abu balti

O jei rimtai kame skirtumas ? Cha cha viršutiniam matau du ženkliukius, kurių nėra apatiniam.

tipo rask 10 skirtumu? vienas universalas kitas sedanas, sedano ratai didesni, zenkliukai. Daugiau skirtumu yra? ir cia del to vienas jau labai grazesnis? Nekaltas

images.hgmsites.net/hug/volkswagen-passat_100528800_h.jpgUsa R Line, pasirodysiu nepopuliarus, bet man grazesnis uz EU Drovus

jei toks pat R line europa, tai amerika parūko. Bet taip, faceliftas USA gerokai dailesnis nei anksčiau. RM - startas mano, o paskui tik dangos klausimas kada pasivytų ŠypsenaChebryt - atsipalaiduokit. Ką matot, tą matot, nors realiai abu ne grožio etalonai Mirkt

abu kuiliai Juokiasi bet uztat kiek emociju sukelia visai bangai Cha chavyriausias… nu amerikonas kad ir rlainas… tikrai nekazka Nesiemens tai ir ner ten tu skirtumu… ta pati masina… net faros identiskos… cia kas labiausiai galetu skirtis is isores sitam modelyje Cha cha

quattre’s dar pusėtinai atrodo, bet tas universalas šaldytuvinis ant balionų tai tik šaldytuvo dalis vežioti Cha cha Ir dar pasnigus iš kiemo vos išvažiuos ašaras į rankovę braukdamas Kybargs Cha cha Špyga

ajajai jai jai Žliumbia Užsispyręs

Susikibo du pasatistai Cha cha Man irgi vienodi daugmaž abu Cha cha

Čia ratus pirko, pavogė, rado… Apie ką bazaras? Nekaltas

Falkenam bus 5 sezonas… jokiu priekaistu ApkabinimasPaserati xz ka pasiulys … Šypsena

quattre, klausims dėl LED’u. Vakar paryčiais išvariau Rygon, išlendu į autostradą, nu fak, žiauriai norisi, kad kiek toliau apšviestų, ilgas įjungi, afigiet, kaip dieną, bet trumpos kiek per daug trumpos Cha cha Grįžinėjau vėlai, tai irgi same shit, prie volvo prisikabinau ir nereikėjo labai matyt, nu bet fak, jei taip visada, tai liūdesiukas… Beje, Tiguans 2.0tsi, 4 moušai, 7ių bėgių dsg, rygon sulaksčiau su 7ltr vidurkiu. Skaitau norma.

Norma. Aš prieš savaitę su 6l kuiliui susisukau. Taip, Ledai galėtų šviest aukščiau. Erzina retokai

Hollow, ant Passat bet jau tos nagliausios lempos tai tikrai OK švietė, neturėjau jokių priekaištų, o po babuino tai išvis buvo kosmosas. Ant A4 išvis Apkabinimas Gerai

Pastebejimas tas pats… Taiptrumpos norisi kad svietu auksciau Taipilgos blt diena pasidaro vidury nakties Juokiasimanau kazkiek nuleista del sviesos intensyvumo… nes audines xenonai tikrai auksciau sviecia… Nekaltas