Nu abu balti


Nu abu balti

Shoooodukai, bet sakyt, kad tas vienas R neturi jokio vaizdo, tai *bliamba* nors nušauk Juokiasi NeP.s. Baisus tas tavo univermags, nu Cha cha

Šejp, didelio skirtumo nematau Cha cha

jei tai ne fjatas ir ne fjordas - tu išvis mašinos nepažįsti Juokiasi

Matau vienodus kuilius, tik vienas vadyla labiau su kroksais Cha cha

^ iškart skirtumas yra MATOMAS Cha cha

Blt dafai tau i gala ikrausim kokius 300kg ir tada foto darom Cha chaO siap tai skirtumo didelio nera… nera… Cia gal tik isitikinimas tau… nes nu gi papildomas pasrinkimas buvo Šypsena

TaipNera self levelingo? Nu nx

Su vienu daugiau hajnekėno iš ljankų parveši UfffP.S. Dar » pažįstu Liežuvis

bled bled lajkai atejo Apsvaigęs Angelasdvieju baltu pasat vadylu razborkes del baltu pasatu daro Juokiasi Juokiasi Juokiasi

O nx tiek kraut? Cha chaYra skirtumas, nesiginčyk. Čia tik gal tau įsitikinimas, nes pasirinkimo nebuvo Cha chadr - self levelingas dar neįkandamas folksui Cha cha Net įdomu pasidarė, kaip elgtųsi adaptyviniai gerai pakrovus. Nakčiau Taip O kas čia blogo? Nekaltas Gerai Pavargęs

galiu parvezt daugiau heinekeno nenusedus galui Kietas

nu nėra beveik skirtumo…gerai įsižiūrėt reik

Qwatre man px giliai… cia tu kaskart kvaksi apie tuos ratus… coa gi blt kuilys… cia pyfda yra… Viduj sededamas isvis px ar ant r14 ar r17 tu ju nemataii… i posukius nelakstai o ir skirtumo jokio… Vat elektrine bogozine… berakte kuinia kas teik malionuma… Cha cha

Plius mano prikrautas… purvinas bbz kaip ir per lietu fotkintas… Bet pats ratu dizainas tavo man grazesnis Gerai

tai pagaliau supratai, kad čia yr gaidukas? Cha chaJau nebesakysi, kaip zjbs yr kuilys, ir koks jis nice? Cha chaGreičiau, nei tikėjausi Cha cha

R17 ant Piestos jaučiasi Cha cha

Zjb akujenai akuhena masina su tais navarotais uz ta kaina… kaip darbine Cha chaMalu kasdien … patogus navarotai… gan ekonoms… paspaudus nuo srauto ir tou toi lengvai pabegi… Ko dar nx is jo noret… Ai galetu taip nebarsket Juokiasi

ziurek rimtai dar vienas skirtumas - ratu dizainas Cha cha realybe tokia kad reik but VW aBdailų eGZpertu kad rast skirtumų tarp perkrauto purvino su corc’su fotkinto Kybargo kuilio ir ledinio quattres flagmao Šypsena

skirtumai du. 1.vienas karavanas, kitas sedanas 2 ir pats svarbiausias skirtumas foto darymas ir kokybe Mirkt