NSO

NSO

Cia galite ishsakyti savo nuomone apie NSO… YRA/nera pasidalinti ziniomis…

Siaip butu neblogai sukurti kluba apie NSO… bet speju kad tokiam rejkalui reikia daug prijaucianciu…

o tu kaip suprantu tiki NSO ir tuo labai duomiesi?
Kazkada ir man buvo idomu…

taip… domiuosi ir net labai… stebiu ivikius…

anksciau domindavo!
o dabar apie koki 80% manau viskas ka rasoma laikrasciuose yra isgalvota!

mano muzikos mokytoja papasakojo mokiniams, kad mate ateivius…tai dabar ja visi vadina UFOnaute Cha cha Cha cha

Prikolas yra tame, kad paklausi zmogaus ar jis tiki UFO, tai bent puse visu atsako:
“Jo, tikiu, negali buti, kad mes tik vieni visatoje…”
Arba kazka tokio panasaus.
Bet jei tam paciam UFO tikinciajam pasakai:
“Zinai ka, as vakar maciau ufonautus savo akimis!!!”
nors aisku tai netiesa Cha cha, tai tada tie tikintieji pradeda sakyti:
“Baikti, negali buti, nesamone…”
Tai kodel taip yra, visi tiki ufonautais, bet niekas netiki, kad juos galima pamatyti?!?

hmm… idomi teorija…

NSO Molėtuose

1997 kovo viduryje per “Panoramą” buvo parodytas reportažas, trumpas interviu su žmogumi kaip tik Molėtų rajone užfiksavusiu NSO, bei jo įspūdinga vaizdajuostė, paliudijanti faktą. Gaila, neįsiminiau šio laimingo operatoriaus pavardės. Vėliau buvo užkalbintas Molėtų observatorijos darbuotojas (taip pat, deja, negaliu pasakyti vardo), kuris tik susiraukė, turbūt supratęs, kad “pramiegojo” ir pareiškė nieko nežinąs apie ši atvejį, akivaizdžiai nenorėdamas priskirti jo NSO kronikoms.

paimta is http://www.nso.lt

NSO Juodkrantėje

1995 liepos 11 dieną Algimantas Orentas, tuo metu, Katalikų televizijos studijos darbuotojas, nuvažiavo į Juodkrantę parvežti dvi seseris vienuoles iš Škotijos, kurios atliko rekolekcijas. Vakare, Algimanto kvietimu, apie 14 žmonių grupė patraukė prie jūros, palydėti saulės.

Pajūryje žaidėme su kamuoliu, fotografavomės, kai kurie nusprendė išsimaudyti. Tuomet viena moteris, katechetė, sušuko:”Žiūrėkite, kas ten skrenda!“ Mes pamatėme tris šviečiančius objektus, kurie sekė vienas paskui kitą. Iš šono skrido dar keli. Jie sudarė rodyklės formą. Kai įsižiūrėjome atidžiau, pamatėme daugiau objektų. Vienoje kolonoje buvo 12. Po to sekė antra kolona. Jie tarsi išniro iš tamsos, nors dangus buvo giedras. Įspūdis buvo toks, kad tuomet, kai skrido tiesiai į mus, jų nesimatė, o kai pasisukdavo, išryškėdavo delno dydžio “langelis”. Objektai įsižiebdavo kaip lemputės ant eglutės: vienas, antras, trečias… Reginys buvo nepaprastas. Mes buvome sužavėti, nustebę ir sutrikę…

Kažkas iš grupės pasiūlė pasimelsti. Po maldos nurimom ir stebėjom objektus apie 20 minučių.

Algimantui Orientui pavyko nufotografuoti švytinčius objektus virš jūros horizonto, jis nuo pat pradžių neabejojo, kad tai NSO, o ne lėktuvas, oro balionas, ar debesys.

Kai spaudoje buvo paskelbta apie šį įvykį, atsiliepė keletas žmonių, kurie taip pat matė šiuos objektus. Vieniems pavyko juos nufotografuoti, o kiti net nufilmavo vaizdo kamera. Apie šį reiškinį rašė Kaliningrado žurnalas. Anksčiau, panašios formos objektai buvo matyti Rusijoje.

Po dviejų metų nuo aprašyto įvykio, Algimantas Orentas, atostogaudamas Preiloje, vėl pamatė panašius objektus. Tik ne tokius ryškius, bet Algimantui pavyko dar kartą juos nufotografuoti.

taipat is http://www.nso.lt

Nu man patinka tie mazi zali zmogeliukai su lemuro akimis, kazkaip sugyvenam mes. Syki buvau pas juos i laiva nuejes ( tusa jie ten organizavo, tik nepamenu kokia proga), tai is tiesu faini, kai pasigeria neagresyvus, gana neblogai supranta humora ir, kas svarbiausia, dosnus - iseinant man kelis baltus arklius padovanojo Kietas

na as tai tikiu, kad mes siame pasaulyje gyvenam ne vieni, juk pasaulis beribis (bent jau mes nezinome ju ribu) todel kazkas turi buti, gal but tas kas per tv rodoma nera tiesa (manau, kad daug cia zmoniu haliucinaciju ir baimes o ne nso), bet kazkas tikrai yra Mirkt Palaukim “keleta” meteliu tikriausiai patys tuo isitikinsim nuskrisdami ju aplankyti Cha cha

nu bet tai vistiek… daugeliz zmoniu "matytus" ateivus apibudin vienodai… nupiesia panasius portretus… kai tai paaiskinti?

Taip as uz kluba butu jega man tokie dalykeliai prie sirdies
nors pati tai nemaciau Blogai butu idomu paspokot i skraidancias “torielkas”

Netikiu tokiais dalykais Ne bet siaip tikiu kad yra kazkas auksciau, pvz kaip atlantai, jei domejotes atlandita, tai ten paskendes miestas ir tikiu kad ten gyvena atlantai kuriu protas yra labiau ishsigystes negu musu… ir kad jie gali savo mintimis pakilt nuo zemes… o siaip kam idomiau apie tai : http://www.lizdas.lt

nu jo… ir man idomu butu… dar nemaciau… Cha cha krc kluba kurt reiktu labai daug prijaucianciu… as gal padarysiu kluba kitur

O ka jus manote apie amerikos paslapitinga miesteli Rosvela?

kaip matau ateiviais nelabai kas ir domisi…

atgyvenes reikalas! Blogai