NSO? II


NSO? II

daugiau fotokudra.lt/img.php?img=313217&nav=new&page=1arba kas facebooke gyvenafacebook.com/album.php?aid=40506&id=1660665461&ref=nf

koks cia tau NSO, eiline siaures pasvaiste Liežuvis ir tarp kitko nelabai vykusi, o kaltas kas nzn, ar nemokejai fotkint, ar ji tikrai nefotogeniska buvo Nekaltas

Man tai gerai visai Taip

Man taip pat visai patiko, nesuprantu, kad čia negerai ar nefotogeniško… NekaltasAišku būna ir spalvotesnių, bet deja užsakymų jos nepaiso Cha cha

Spikas del ko nevykusi?

Pirma mintis - ištiesink horizontą! Po to žiū… kad jis ir taip tiesus Cha cha ta pašvaistė ir atspindys jau taip vizualiai atrodė, kad viskas virsta į šoną Šypsena

Man visai gerai bet gal būčiau truputį kontrastingiau daręs, dabar tos pastelinės spalvis(pačiame peizaže) nelabai. Bet šiaip kadrai neblogi. Bet jau watermarkas tai baisus.

del watermarko tai da neisdirbtas reikalas, del horizonto tai cia as ir pats buvau pasimetes, nes su placiakampiu fotkinta, tai ir toks kropas kreivas ir anoks kreivas, ir pats nezinau kaip cia bedaryt, tik kai objektas ir atspindys idealiai per centra eina, tik tada nesunkiai viskas gaunas del pasteliniu spalvu tai cia daugiau plasmasines, del triuksmu valymo manau, o kontrasto bijojau daugiau det ka nepersudyciau…

Man tai cia viskas OK (na aisku isskyrus slapiazenkli). Jeigu tobulint smulkmenas, tai apacioj desine truputi pasviesinciau.

Na man tas kreivumo ispudis siuo atveju kazkaip labai vietoj ir siaip viskas gerai, grazi perspektyva (ar irgi tik ispudis?) Šypsena Klausimas tik del zalios spalvos, cia is tikro taip zalia turi but? Nesu mates, tai nezinau Šypsena

na su ta zalia tai cia jauciu klausimas atviras, nes viskas priklauso nuo wb korekcijos, rawai buna kaip su layeriu netikros zalios, ir dangus zalias vietoj melyno ir visa kita, cia turbut digital daro savo, as bandau padaryt kaip daug maz realiai atrode, nes tikrai aplinka taip zaliai kaip rawe nepasidengia, ir dangus lieka melynas plius minus. Kiek ziurejau, kiti irgi visaip daro, vieni atstatineja spalvas kiti zalesnes pasvaistes su zalesniu dangum publikuoja… Seip del paciu pasvaisciu zalumo, tai is tikro kuo ji silpnesne tuo zalesne, kuo intensyvesne tuo labiau svieseja, net pabalsta… Na cia mano pastebejimai, as tik meGejas, antrus metus tik besivaikantis miraza, gal kur ir klystu Šypsena