Nors matau, kad... ... ... ...

Nors matau, kad… … … …

Nors matau, kad cia klesti kai kurie mano nepamegti saunuoliai, pastebejau,kad jie cia tapo zymiai eruditeskesni…
Atleiskite, kad iki siol cia uzeidavau reciau, dabar cia busiu dazniau…
Aciu!!!

Prašom, tik nekiaulink

Ėmė ir tarė svarų "autoritetingą" žodį… Žemai jums lenkiamėsLiežuvis

prasomLaimingas

Aciu Juokiasi Tu tikras draugas Liežuvis

o dar priesh pusvalandi cia buvo visai kulturingas forumas Liūdnas

(ir kas per zmoniu arogancija… pareikshti kad nors jus manes ir neverti… ber ka jau cia… uzeisiu)

2mires:
O tu ka cia - vietinis? Cia gi puiki gyvuju kompanija Liežuvis

fon Rokai cia taikliai pastebeta jau 20 min ne zinutes. Vsie uzli na front.

Sorry, bet apie mirusiji nesusilaikiau ir parasiau cia Juokiasi

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/190808.121-=(18180192

Kadangi man 42, zinau, kad visi ne uz ilgo sugrys Juokiasi

prashau?

Atrodo po truputi kai kas griztaCha cha

ApakęsRokkai,nejaugi esi eruditasApakęsKodel anksciau mums apie tai neprasitareiNekaltas

Malonu, kad nors truputi domisi manimi, kala Šypsena
Tau jau vien uz tai - Gėlė is mano sodo Lūpos

RokkaiLūpos,esiGerai,kai neislenda arogancijaBaisu

perarashiai apsoliuciai nieko, ishskyrus tai, kad mano nikas tau nepatinka. O per savo pasiputima nuoroda davei ne tiesiai ten kur parashei (i savo dienorashti) o i kita savo sukurta tema… kurioje giriesi kad parashiai Šypsena

P.S. nemanau kad shitas forumas skirtas santykiu aishkinimuisi, 6’toje zinuteje ash jau pasakiau ka manau apie akmeninio indeli i daulei diskusiju. Atsiprashau uz visu skaiciusiu sugaishta laika. Toliau shitos diskusijos nebepletosiu.

Temą turėjai suformuluoti konkrečiau. O ne tuščiai gaišinti visų laikąBlogai, geriausiasJuokiasi senbuviJuokiasi.

Jei buciau kerstingas - atsikercyciau tau, ale… Nustebęs

Jau ne tik as tau, bet ir Razruxa panasiai raseme ir taves praseme Politikoj ir Teisetvarkoj. Buk zmogus - nelysk po akimis su savo iskreipta gyvenimo samprata. Matau tau sunku islikti mirusiu. Man tavo nikas sioks bei toks, bet butent jis mastanciam zmogui apie tave daug ka pasako… Nustebęs