NORIU.....

negro nerandu…ir…

gaila man tavesTaipir visdelto tu neteisusNeir vistiek tu nevykelisTaip

ir dar tau gerai kad tokiu noru neturi

cia tik vienas iskrypelis ir tai esi tu

Noreti dar nereiskia isteketi…Leiskit zmogui pasvajoti…
Nebukite tokie siaubunai! Ne tokie jau jie ir baisus, tie zmones. Baltu buna daug siaubingesniu.Taip

gali bandyti laime…mano viena pazystama turejo suzadetini juodaji ,gyveno jie kartu pora metu Maljorkoje,jis su ferrari ja veziodavo ir siaip juodai prie babkiu…zodziu musdavo jis ja ,iseit su draugem niekur neleisdavo…istorijos pabaiga ,kad gryzo ji i Lietuva basa,nes jis net ir batus kuriuos jai prabangius pirkdavo ateme.

o ji tokia kvailele,sako ojojoi kaip man truksta mano graziu rubu ir triusikeliu uz pora 100 zaliu,kur palikau Maljorkoje.Cha cha

Tai stai ko isties mergelei reikia Juokiasi
O sake- negroNekaltas
Deja, nesunku nusivilti: tarp negru itin mazas %% su milijonais $$ kisenej. Daugelis tiesiog po palmemis miega Taip

Tegul ta kvaisa tratinasi,gal koki AIDA pasigaus,tada atsoks fantazijaBaisu

Nesamone!

ka jus visi darytumet jei nebutu tokiu temu?a?Cha cha

Turiu keleta draugu juodaodziu, jei nori galiu supazindinti, bet keistas gi tavo noras, manau reiktu tau i kokia Gran Canaria nuvaziuot savaitei, tai ten gatvese siulosi prekeiviai(juodaodziai) maybe you want boyfriend for holiday??? Pradzioj dar aiskini, kad tau nereikia, kad tu turi ir boyfriend ir viskas ok, ir nieko tau netruksta, bet po to tiesiog begi kuo greiciau, nes vemt vercia. Nesakau, kad jie visi toki, bet dauguma… Svarbiausia yra sex’as, daugiau niekas nesvarbu. Ir is kur tokia nuomone, kad juodaodis geriausias meiluzis? Nesamone. Absurdas. Sekmes, tikiuosi, kad susirasi l.gera vaikina ir pamirsi savo trumpalaike aistra, o jei ji neuzges, tai vaziuok i US… tik ne Afrika… ok? Sekmes.

oi tie norai Cha cha Cha cha Cha cha

Nu ir nx reikėjo pačią tupiausią pusantrų metų senumo temą iškelti? Nekaltas

OJ KAD ŽINOTUMET KAIP AŠ NORIU Cha cha Juokiasi Taip Liežuvis Baisu

cia kazkaip mane nesusipranta ta tema apie ka cia…? Nekaltas

o as nenoriu Ne Liežuvis

Tai kur problema?

nenorek Cha cha

ko??? ??? ??? ???