NORIU SUSIPAZINTI!!!!

NORIU SUSIPAZINTI!!!

perskaiciau Tavo sauksma ir nieko nuostabaus… as ir gi neturejau nuostatos susipazinimui, nors dar neieskau pazinciu atvirai… jei nori galime pakalbeti atvirai… nepyk, kad rasau atvirai, bet tegul saipunai paziuri, kad yra norinciu pakalbeti rimtai… laukiu atsakymo i privata ir atsakysiu taip pat, kad kiti nematytum nes pirmi atsiliepe nepasirode is gerosios puses… sekmes Tau… iki

anelka rašė:

O ka ta vaikinuka kuriam nestovi jau metei??? Cha cha

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

nu pavojingas tu zmogus marmelade. dar as tau kuo neitiksiu tai iskart i banga parasysiCha cha o kaip tu galvoji su kuo nors susipazinti jei ne tik kad savo nuotraukos neidejai, bet net savo amziaus neparasei?

svarui, nnebuk vulgaruss…

>kodel
Mirktko prisikabinai prie svaro, zmogus parase ka galvoja…Aš nekaltas

nu ka gi… buvau sau pasakiusi, kad inetines pazintys - kazkas ko nebandziau ir nebandysiu… bet… niekada nesakyk niekada… taigi… parasykit man… gal susitiksim, gal kavos ishgersim, gal paplepesim… gal… beje, noreciau, kad kiekvienas man parases parasytu ir savo pazinties tikslus… laukiu zinuciu… beje, rashykite man i privat’a, o ne i e-maila… e-mailas mano darbo reikalams, todel prasom ten nerasyt
p.s. patarciau nesusidaryt ishankstines nuomones del tu ishsishokinejimu forumuose pikantishkomis temomis… Šypsena

O ka ta vaikinuka kuriam nestovi jau metei??? Cha cha

2 lady marmelade Gėlės

Geriausias tau variantas - ateiti į eilini mytą, tada galėsi pasirinkti pati, su kuom susipažinti… Šypsena

Tik va, dėl stovėjimo tai be garantijų Cha chaCha cha

Bučkis

nu dar liko nuotrauka idet ir tada tikrai bus pakankamai info (bent jau man). nu supranti negalim gi mes eiti su kazkuo i pasimatyma. zymiai maloniau butu jei bent jau zinotume kad tu mums isoriskai patinki.
pati pamastyk: ateinu as i pasimatyma ir man mergina iskart nepatinka… ka man daryt?
taip sakant bent jau as per mazai laiko turiu kad i tokius aklus pasiatymus begiociau.

nu pvz man 27… turiu shansu?

as irgi parasiau- gal ir man parasysi?Šypsena)
susitiktume, jei kaŠypsena