Noriu susipazinti su fainom panelem

Noriu susipazinti su fainom panelemMirkt

Noreciau susipazinti su gerom panelem, kuriom patinka blogi vaikinukaiLabasAlusMirkt

eik i linksmybiu forumaMirkt

O kuo jau tu toks blogas?
Flirtas

Lakstau greit su masina, kad policija jau prisimena, su garsia muzika prikeliu visus aplinkinius, ir jei baliavoju tai savaitemis. Na o siaip tai panos sake, kad esu blogiukas, bet kartu ir sake kad joms tai patinkaLaimingas

O man irgi patinka greitai vaziuot masina, o ypac nakti, bet gaila dar teisiu neturiu
Flirtas

Kad vazineti, teisiu nereikia!!! Juokiasi

blabla

Kokios tau tos geros mergaites reikia? Ar kad i misias kiekviena sekmadieni eitu ir poterius pries miega kalbetu ?

na kiek girdejau, tainoret Lietuvos istatymai nedraudzia, o be to tai ir sweika netgi…

Na cia perkeltine prasme, kaip yra sakoma "Why do good girls, like bad guys?" O kitaip tariant, pati zinai ka reiskia gera panele. By the way, also wanted to say that you are cuteMirkt

O kokia cia kalba???Cha chaCha chaCha cha

Aciu Flirtas

man patynka blogi vaikinukai FlirtasGirtas

Tai gal tada…

blogiukas, iesko gerietesCha chaJuokiasi
matau ,ne daug kas kol kas raso:isvada…lietuvoj daugiau blogieciu ,nej gerieciuJuokiasi

Na tokiu ilgai ieskoti nereikes manau…Juokiasi

O tu prie kuriu prisiskaitai???

Na kaip ir visada, vieni iesko geru, kiti - blogu. Šypsena Bet pasakykit kas nors kaip ta gera panele atrodo ??? Ar Myliu ar Girtas ar Bučkis ar Flirtas ar Kanda Ar rukanti panele gera, ar jau nebe, o nerukanciu rasti, ne taip jau ir lengva Liežuvis Baisu

Gera panele yra ta kuri yra sexy, bet atrodo nekaltai, yra isdykus bet ta zinai tiktai tuMirkt