Noriu po skyrybų auginti vaikus pats...

Noriu po skyrybų auginti vaikus pats…

Jie jau dideli, nors mamos niekas nebeatstos. Turiu drauge, kol kas dar nesusituoke, bet manau, kad ir tai greitai bus, nes gyventi reikia toliau…

Taigis, noriu, kad po skyrybų vaikai liktų gyventi su manimi. Moteriškė lyg tai turi nusižiūrėjusi pakaitalą man Laimingas, na, o aš kaip ir pakaitalo neturiu ir nesiruošiu jo ieškoti artimiausiu metu. Kadangi gyvename mano tėvų dovanotame bute, tad išeiti reikės moteriškei Nekaltas, na, bet ji norėtų ir vaikus pasiimti, kurie nelabai nori kraustytis iš namų, kur užaugo… Dukrai jau dešimti metai ir ji gali pati spręsti, be to, su manim sutaria geriau, nei su mama, sūnus dar mažokas, šeši metai, bet ir jis lyg tai būtų linkęs niekur nesikelti. Ir iš aplinkinių taip keista man matyti reakciją ir nustebimą, kad tėvas nori pasilikti auginti vaikus… Negi tai taip jau keistai atrodo iš šono Nekaltas?..

Teoriskai imanoma vaikams likti su tavimi, bet praktiskai turbut tai kainuos daug nervu ir pinigu…

Visai normalu kad tevas augina vaika-us,tik aisku jei vaikas pasirinks tave o ne Moterisir abejoju ar Moterista vaika atiduos tavo globai?

Eho-visiskai teisus Taip

o man tikrai patinka toks pasiryzimas…juk niekur nera pasakyta kad vyras negali augint savo vaiku…o ypac jei vaikuciai jau patys kazkiek supranta ir sugeba pasakyt ko nori…linkiu dideles sekmes!!! Taip

Pinigų negaila, o nervų jau nebeliko Žliumbia, tad pastaruoju aspektu prarasti nėra ko…

Na, priemonių visada galima surasti, kad nora atiduoti globai aacirastų Laimingas, o be to, negi surišusi vaikus išsineš, o jei ir išsineš, tai ar ilgam Nekaltas?..

Ačiū Gėlė, aš irgi taip manau, kad tokia praktika, kad tik moteris gali auginti vaikus, o vyrai neįgalūs to daryti - neteisinga ir diskriminuojanti.

labai sveikintina Gerai

Labai abejoju, ar vaikus paliks su Tavim. Maniskis irgi norejo, taciau Ne, vaiku teisiu tarnyba, kuri isikiso i ta reikala vaikus kazkodel? paliko mamai, nors prieziuros ten prieziura vaidinti nesiryzciau. Kaukis. Mergaite gali likti - jei nueis i teisma kartu ir pasakys, kad ji nori likti su Tavim, bet vyruks - nezinau. Turesi rodyt pajamas, vaiku kambarius, savo dorybes ir tt. Samdykis LABAI gera seimos advokata ir ryzkis kovai negailint nervu ir lesu. Ir vistiek turesi sutikt su vaiku pasimatymais su mama, puse atostogu, bendrais pirkiniais, ir tt., ir tt. Kantrybes ir tvirtumo bei didelio didelio ryzto Gėlė

atimsi vaikus is motinos Nežinau… ?

Ai, ka cia pezi, Raganele, kartais toms mamoms vaikai buna giliai iki tam tikros vietos… Ir tikrai nesirupina. Tai jei vaikai nori likt su tevu? Jei Vaikinas tikrai nores, tai ir pasiliks.

tokiu atveju tai pritarciau. As gi nezinau Vaikino ex Pikciausiojo istorijos.

Abejoju ar leis vaikam pas tave pasilikt, nas mama lieka mama, kokia ji bebutu, pakovojus ir irodzhius, kad pas ja pajamaos nestabilios, kad ner kur gyvent, kad ishgerineja ir t.t. tada taip, paliktu vaikucius tau, bet jei ji yra normali mama, tai praktishkai be shansu tau pasilikt vaikus… …nors linkiu stiprybes ir kantrybes, ir kovok, gal pavyks

Na, o jei yra tonos garso įrašų, kurie nelabai teigiamai paveix vaikų teisių tarnybą, o be visa to, dar ir pakankamai labai daug vaizdo medžiagos apie ne visai tinkamą motinos elgesį vaikų atžvilgiu Nekaltas?.. Ir jei tokia medžiaga buvo renkama labai labai ilgą laiko tarpą ir ji yra sistematingai pasikartojanti Nekaltas?.. Jei tėvelio alga labai daug didesnė nei mamytės, jei tėvelis turi kur auginti vaikus, jei dar nemažai liudininkų galima rasti Nekaltas?.. Kaip tada Nekaltas?..

Atimsi vaikus iš tėvo Nežinau?.. P.S. Nu nelabai man logiškai atrodo požiūris, kodėl motinai vaikai galėtų būti reikalingi labiau, nei tėvui…

abiem reikalingi vienodai…juk jie vaikai, tavo kunas ir kraujas, tiksliau jusu abieju…

bozhe moj, koki koshmara paskutiniu metu gyvenai Apakęs Apakęsuzhjauchiu Apkabinimas