Noriu pirkt cd-RW. Padėkit išsirinkti

Noriu pirkt cd-RW. Padėkit išsirinkti

Na stai reikia man cd-RW,taciau kompiuterija tikrai ne mano sfera.Taigi noreciau gati patarimu is jusu.Koki geriausia det,kokia mazdaug kaina,nuo ko ji priklauso ir t.t. Is anxto dekoju Gėlė

i kokia suma nori itiltpi ? imho - reiketu galvoti apie dvd-rw

Pakeisk temos pavadinimą į informatyvų , apie tai informuok vieną iš moderatorių ir tema bus atrakinta. Ignoravus prašymą pakeisti temos pavadinimą tema bus ištrinta. Užrakinta pagal taisyklių 2.3 punktą Klubo taisykles rasi čia: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/283046.46 1-=(756162064](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/283046.461-=(756162064) ------------ Atrakinta. Bandė pasitaisyti. (truputį lydžiausi, bet už pastangas pakoregavau pats) dariniz

Tai kad jau nebemadinga sneketi apie CD-RW pasenes daiktas pirk DVD-RW nes skirtumas kainu atzvilgiu nedidelis Juokiasi ir siaip daiktas universalesnis

Zmogus klause koky CD-RW pirkt. O ne itikinejimu koks taj daiktas. Gal jam nereikalngas joks DVD? O pirk patariu TEAC arba NEC firmos gaminius, apie juos esu geriausios nuomones. Nors mano masinoje be problemu sukasi LITE-ON. Kaina bus apie 120-180.

fis.lt teac

Tik nepirk Teac nes slamstas paliginus su Nec ir Liteon ,stalcius isvaziuoja vezlio greiciu,kai iraso cd reikia visada tikrinti ar irase gerai (bent jau pas mane (teac 552e) jau viena garantini pakeiciau,mazdaug pries metus numiro ir mano Nec bet su juo problemu nebuvo paprasciausiai daug irasiau CD gal lazeris nuduso,paskui nusipirkau Liteon DVD-RW rasau visa slamsta sau ir draugams veikia super,darbe Sony, ka iraso paskui nuskaityti negali, kiti CD-RW,CD-ROM nuskaito. Spresk,viso labo pasidalinau savo karcia patirtimi Sekmes!!!

Lite-ON CD-RW 48x24x48 naudoju jau apie metus ir neturejau su juo jokiu problemu Gerai

Apskritai paėmus, tai tokių temų apstu. Tik nereikia patingėti pažaisti su paieška. O jei išleidžiamų pinigų kiekis neaktualu - tuomet Plextor. (nors pats naudoju LG - 2.5 metų non stop ir be problemų) Kainas beveik kiekvienos normalios firmos, kuri prekiauja kompiuteriais, internetiniame puslapyje rasi.