Noriu piesti

Zdrastie, atskiru kuno daliu lipdymo pamokos zinoma bus.Ju metu atsiskleis jaunuju menininkiu vidinis pasaulis , vyrisko kuno daliu suvokimas per kosmines vidaus pasaulejautos prizme.
Menininkes pvz. iki siol gincijasi ar pas Dovyda nulipdytas per didelis ar per mazas.Feministes pvz. teigia ,kad per didelis.Realistes ,kad aiskiai per mazas.

P.S.

As cia apie akmeni laidyneje ,jei ka Nekaltas

klausai,Dinges, škc is mano temos su tokiais pasiulymais, bo kur tu ten ir poslasti ir temaj xajuk…aik i ismesk tema kita:‘Pimpalu lipdymas’, o leisk cia zmonems apie tapyma ir tapsnojima bei terliojima pabuxtetCha chaCha chaCha cha

Siandzie “Stiliuje” porina apie Izolda Gudelis ir jos paisybos meginimus Cha cha

Neskaiciau iki galo, bet gal ji koki bureli lanko NekaltasCha cha

Siaip tai tikrai kazkur Vln yra m-kla norintiems ismokti tapyti, viena bitiete+ lanko Taip

Jus cia panienka Alyva nereguliuokit.
As jusu bekiausei temai sarmo pridedu.Varpa, tpsknt, t.y. gruda paseju is kurio varpa isaugs.

Is esmes, gerai paieskojus, ir turint dyyydeli nora, viska imanoma butu susirastiNekaltas
Ale bapkiu man trukstaPavargęs

zinau, kad Savicko galerijoje vyksta uzsiemimai, alia man regis ten kastuoja daugiau nei 100 men. babkiu gailCha chaCha chaNekaltas

ka tik issiaiskinau, Savicko mokykloj menuo 300Lt., o su kazkokiom nuolaidom 250 Lt. man brangu…

RADAU!

http://www.dailesmokykla.lt
Grupe Senjorams yra. Tik nedasiskambinu Liūdnas

Mažu i mumi susgundyt Nekaltas… palipdyt Nekaltas…, kai sakos… iš natūros NekaltasCha chaCha cha

Aš mėgtu taip pat pasiterliot guašu, esu kelis paveikslus nusipiešus.

…ple…ash jau geriau viso pasaulio mena paaukochiau nej savo drauga geriausia…

Lankiau sita mokykla…
Atejau nepiesuasi nuo mokyklos, o dabar aliejiniais dazais natirumortus beigi peizazus “varau” Cha cha

Is tikruju tai toks geris, tokia terapija…

senais gerais laikais lankiau ten A.Gursko shrifto (kaligrafijos) kursusGerai zhiauriai patikoTaip

Mano viena kliente dave uzduoti nupirkti jai aliejiniu dazu, dar visokiu niekuciu. Pamaciusi pas ja simtus ivairiu tuteliu, teptuku, pabuvojusi cia jau minetose dailes reikmenu parduotuvese irgi uzsimaniau pabandyti. Gal ne tiek del pacio piesimo, bet kaip Ievalota raso - del to gerio, terapijos. Bet manau, kad dailininku reikia gimti, nors ir ne vienas bande itikinti, kad nebutinai. Anksciau studijuodama, lankiau viena semestra dailes studija. Kai kas sekesi, kai kas ne. O neseniai mokytoja vaiku komunijai paprase piestuku angela nupiesti. Viskas isejo gal ir neblogai, bet veidukas ne aniuolelio, o ufonauto kazkokio. Susinervinau tada, ir nusprendziau nebebandyti…

O Kaune kokia mokykla ar burelis pradedantiems sinjorams yra? Butu nieko hobius atsipalaidavimui Gerai

Tai pirmi bandymai ir mano buvo juokingi - galvojau: “Na ir ka as cia veikiu. Visai susisuko moceriskei protelis”. O kai po keliu menesiu pamatai, kaip ranka lengviau “ima” objektus - toks gerumas ant dusios…
Noro reikia… Na ir babkiu kazkiek Cha cha Bet noras svarbiau Mirkt

TAi paprasta, svarbiausias skirtumas-akvarele nuplausi H2O, o temperos neCha cha

Alyva, kaip sekasi paisyti? gal jau turi koki kurini?
Gėlė

Taip faina kai yra noras

<br>

<br><p></p>

<p>Dabar akriliniai dazai vis populiareja - greitai nudziuna, nereikia tiek ilgai laukti kaip su aliejiniais… Bet su aliejiniais gali mastyti, gali isgauti tokias atspalviu, fakturu kombinacijas, kurias su akrilu vargu ar isgausi… Bet megstantiems grynas splavas akrilas labai tinka. be to, su juo pigiau tapyt, nes nesu naudoji tiek, kiek aliejiniu, be to gali skiesti gausiai vandeniu</p>

<p>o kas trukdo piesti?</p>