Noriu piesti

…a gal tau pozuotojaj rejkalingi???..raz uzh takoje delo…

senamiestyje prie buvusio klubo(ar kas ten toks) “Langas” yra"dailes reikmenu" pard - kiek zinau ten DA studentai apsipirkinedavo. Idomi pard.
Patikslint negaliu adreso, atsimenu tik vizuliai. Bet jei ten vaikshtinesit - uzkliut turetu uz akiuu Taip

kai man uzejo noras tepliotis, nuejau i superAkropoli Cha cha nusipirkau teptuku uz lita, popieriaus uz 3 lt nu ir guaso uz kelis lt Gerai.
tevai viena net isiremino Cha cha

kazkaip investuoti i tapymo reikmenis galvoju man dar per anksti Cha cha

Siulau tapyti ant shilko, tai kazkas panashaus i akvareles liejima, medziagos ir dazu galima nusipirkti jogailos g. dailininku reikmenu parduotuveje, informacijos apie technikas galiam internete pasieshkoti, o keleta darbu pavyzdziu gali pasizhiureti mano dienorashtyje

Jogailos ir pylimo kampasTaip
alyvaLabas

dar radau gatve: Dysnos gatve, ainant nuo “Cabare” baro link Zhemaitijos g. po kaire puse(ta pachia kur ir Cabare barasTaip

lauksiu naujieneliu Mirkt

man patiko tas darbas su aguonom, labai grazuŠypsena

Girdejau ,kad reikalingi.Dar girdejau ,kad tas jos vyras zada pimpalus pozuotojams nuresti ,kad neblaskytu jaunosios menininkes demesio.

dziakui, tienti, kaip visada malonus, alia pamislynau, kad dienomis, kai vyras bus darbe, paisysiu kokius natiurmortus, o vakare pereisim prie aktu paisymo, kai gris vyras, bo geresnio pozuotojo ne insivaizdint negaletauMirktŠypsenaCha cha ai, ir siaip pas many neapsimoketu pozuot, bo as nei babkiu moketau, nei paest isgert duotau, nei i zanda pabuciuot leistauCha chaCha chaLiežuvis
tindiriuska, dziakui uzu minti, is tiesu, gal pradziai reiktu pradet tepliones su pigenem ir prastesnem priemonem, na, o kai pasieksiu dedes Dali lygi, tai aisim i Jogailos ir kitas nurodytas gatvesCha chaMirkt

Girdejau ,kad reikalingi.Dar girdejau ,kad tas jos vyras zada pimpalus pozuotojams nuresti ,kad neblaskytu jaunosios menininkes demesio.

[/quote]

vo, tienti, apsispresk, ar aukosi pimpala del meno ar neCha chaCha chaCha cha

as irgi noriu piestiDrovus Bet nieko neismanau nei apie tapyba, nei apie ka kitaNekaltas
Pastaruoju metu paisau su spalvotais piestukaisPavargęs

o kaip sekasi?

Vieno piesinio dar nebaigiauDrovus Abstrakcija, bet labai smulkiai reikia piestiCha cha

as irgi nieko neismanau apie tepliojima… nu ir kas? Šypsena bet kai akyse pradeda matytis idealus paveikaslas, kam tai rupi? Šypsena

As bijau isitikinti, kad is manes visai niekam tikus tepliotojaDrovusCha cha

ash kazhkada buvau nuvejus i japonu dailes pamokas…
mokestis buvo simbolinis ar tai ish vis nemokamaiNekaltasNekaltas
jau nebepamenu kur-senatveGirtas, bet cool Gerai patikoTaip

ar imanoma tokiu ciudu rastGirtas

Jeptit, kaipsaknt yra paklausa bus ir … Mergioces paklausykit.Organizuoju tapybos, lipdybos ir paisybos ivairiu rakursu kursus.Mokesciai minimalus…mmmmmm t.y. optimalus.Kursu vadovas ir medziagos pristatomos jums i namus patogiu laiku.Galimos pamokos gamtoje, taipsaknt is naturos.
Smulki info el.pastu.Uzsirasymas jau vyksta.

ten dailinike kazhkokia(pavardes nepomientamGirtas-irgi senatveCha cha) buvo grizhus ish Japonijos ir uzhsikabliavus ant pieshimo…ten ir parodas renge, ir vsio takojieGerai
pieshiama jei po teisybei ant ryzhiu popierio ir su specialiaias teptukais(dar kazhkur turech tureti) ir su sausu juodu tushu…
nu vien zo ten visa filosofija apie ta tapyma - ne tik menasGirtas

dinges, prasome patalpinti savo nuotarauka ivairiais rekursais, pradedant galva baigiant visu kunu ir atskirom kuno dalimis (cia kas lipdymu uzsiims)
mes cia kates maise nezadame pirkti Cha cha