noriu paklausti merginų

noriu paklausti merginų

aš čia nesenai užsiregistravau,o jau gaunu tiek laiškų,kad …visi vaikinai tik ir prašosi draugauti.O aš draugą
tai turiu ,todėl ir beveik niekam ir neatsakinėju.Todėl Jūsų ir noriu paklausti kaip elgetės Jūs?Ačiū.

Nezinau ka tau patart, vaikina neturiu, atsakyneju i visos zinutes… gal atsakynek, nes pagalvok pati, jei tu parasysi ir tau neatsakys… ar gi bus malonu…

Juk atsakyti i zinute dar nereiskia skyrybu su draugu ir draugystes pradzios su kitu Šypsena Be to niekas negali tau uzdrausti tureti inete draugu Labas Tiesiog nebutina eiti gerti kavos su kiekvienu zinutes autoriumi Aš nekaltas

Tame ir reikalas,kad kviečia visi kavos ir t.t.
O nete draugai,tai…susipažinkim ir tiek.
Iki susitikimo …čia.

Isimesk baisesne Baisu nuotrauka i profaila - neberasys! Cha chaCha chaCha cha Ar Tu cia tiesiog pasigirti norejai? Mirkt

tai peer daug nesireiksk tai ir nekvies niekas, arba graziai pasakyk kad turi vaikina ir gali bendrauti tik laiskais. ir is viso nematau tragedijos, dziaugtis reikia del to kad tau raso! as turejau vaikina 4m ir ka?ir susitikdavau su kitais vaikinais, susipazindavau, taigi jei siulo susitikti tai nereskia kad nori su tavim permiegot Šypsena cia gi galima tiek draugu susirast!

Truputi jauciasi tavo savireklama.But anyway,mano draugas kazkada pamate man atsiustas zinutes,tai tiek zmogus isizeide.As jam vis negaliu irodyti,kad neatsakineju i visas zinutes,ypac kur kviecia susitikti.Taigi juk beveik visos cia merginos turi draugus.O kaip turi elgtis su atsakymais i zinutes tu ir pati labai gerai zinai.

Pasiunciu i gera vieta LiežuvisLiežuvisLiežuvis
pasakau tiesiai sviesiai kad as labai uzimta TaipTaipGerai

matai. didelis laisku kiekis tik dar labiau irodo, kad ciuvams visai nesvarbu panos protas, o rupi tik isvaizda.
cia as ne i tema… bet paprasciausiai daug kas bando irodyt atvirksciai… o si tema mano teigini irodo.

na tai labas vakarelis,kai toki snukeli i profili isimeti.na ir kas kad jaunas,bet dailus.o ka,pati nesusiprotejai?

na nors as ne panele bet pasakysiu tu esi labai grazi Šypsena tegu nepyksta kitos panelss todel ir raso tau vaikinai Šypsena bet jei turi drauga tai manau kad nereikia jo ismainyti i kita Šypsena nebent i maneMirkt

na nors as ne panele bet pasakysiu tu esi labai grazi Šypsena tegu nepyksta kitos panelss todel ir raso tau vaikinai Šypsena bet jei turi drauga tai manau kad nereikia jo ismainyti i kita Šypsena nebent i maneMirkt

kazkaip as cia nagraziai pasielgiau du kartus parases ta pati soryyAš nekaltas

as irgi turiu vaikina Taip bet atrasau, niu tik ne visiems ŠypsenaJei jau siulo susitkti, tai tiesiai sveisiai pasakau, kad negaliu ir tiek. As cia ateinu ne tam, kad susirasti vaikina, o tam, kad galeciau pabendrauti su kitais Taip

paprasciausiai atsakyk,bet daugiau nieko nepriimk!ir viskas!Cha cha

na jie tikisi, kad neturi vaikino ir jiems pasiseks…
o gal paprasciausiai nori paplepet Liežuvis

tu parasyk jiems tiesa ir paaiskink situacija!manau kad daugelis nori tik pabazarinti!Šypsena

Tai kokią nuotrauką dėti pagal Tave?
Gal kai man buvo 10 metų?
Juk pakeičiau vieną į kitą,o gal visai išimti?

o jojoj kokia SVENTOJI!!!