noriu mest mokykla po 9 klases !

shiajp kol kas galima tik ishlajkius 10 klases egzus…

Mesk, bet susigadinsi saw gywenima. Neturesi jiokios atejties. Blogai

jei nori mest-tu dawnasCha chatik tiek galiu pasakyt…ka u weixi su tokiu issilavinimu…nors cia tavo reijkalasTaip

Durnas noras BlogaiVeee

durnas klPavargęs

siaubas kaip zmones gali taip nemastyt apie savo ateisti…

busi apsisikes diedukas gyvensi vienas savo supuvusioj troboj is bedarbio pasalpos ir galvosi kokia klaida padarei…

krc daryk kaip nori…
bet geriau jau po 10 kls i profiniLabas
gereusia pasiryzt ir baikt 12Nekaltas

nu bandyk…o kuom svajoji buti…?

Blogai nusishnekejimas kaip retaBlogaiLaimingas

abejoju ar gera mintis Nekaltas kaskaip gyvenimas ***** gausis ir siaip…geriau nemesk Ne

nemesk…Nenematau reikalo… pasistenk mokytis tai ir tewai pinigu duos…mokykis…Juokiasi
o sejp tai ka darysi baiges 9 klases?kox tawp likkimas?ka tewai tau sako?

man siaip nereiks ait sluot gatves turiu nemazai patirties prie auto moto ir siaip prie technikos remonto va vakar 1 atsiliepe y skelbima tai gal ir gausiu darba

GAL… Nekaltas Žmogau, bent vidurinę baik… Nekaltas

tikrai nea… po to pamatysi kaip suaugsi i prota ir noresi visai pabaigt mokykla… o tada jau nebus pyragai… juk noresi ir spec kokai igyt… be kurios ne is vietos siais laikais… pagalvok apie ateiti savo geriau… pinigiai ne svarbiausia…jei mokysies… igysi specialybe turesiu ju…

ne negalima…juk dbr tau ne …5 desimtmetis:/ be isilaivnimo niekur nedirbsi nebent minmalu atlyginima gausi…O seip as irgy kartais noriu mesti…bet…deja…mama ausis nurautuCha cha

Mečiau po 8 klasės, nes esu protiškai atsilikęs ir negaliu mokytis.
Bet nepalyginsi, kur aš, o kur tu.

Mesk, parashysi po kokiu keliu metu kaip sekasi Mirkt kai po pilnametystes protas pasakys, kad reikia mokytis, vat tada jau bus biski velokaj… nors mokytis nera niekad per velu, bet bus nebe tas. bus kitu rupeschiu Taip

…Norz ant Balto Bilieto Pasedek…Baik 10 klasiu…Pvz Neislaikes Egzu…Laimingas

mesk

mano nuomone, jei mesi mokykla pasielgsi labai kwailai… geriau susiimk ir pradek geriau mokytis, galwok apie sawo ateiti Cha cha

Yra žmonių, kurie iš paskutiniųjų laikosi, kad tik iš mokyklos patys neskristų, o tu dar žadi ją mest?.. Tu durnas? [neatsakyk, atsakymą ir taip žinau.] Bl bent apie ateitį bandei galvot? Gi susišiksi gyvenimą ir nusibaigsi kur šiukšlyne ar prie katedros su ištiestu delnu… Piktas

tikrai nesveikas…jei manai,kad gausi darba mesdamas shulia ir baiges tik devynias klases,tai tu nesveikas