noriu mest mokykla po 9 klases !

pf nu ir masto zmones kartais … Ne aishku mesk ! zjb zinokŠypsena as sule po 7kl. meciau ,o dabar pz kai prasigyvenau…9metus jau po 2 stukas gaunu per menesi dirbdams verslininku Šypsena

Atkentek dar bent vienus metelius Taip Taip Taip kad bent po to i profke galetum stoti Mirkt nes be visiskai jokio issilavinimo tikrai niekur gerai neisidarbinsi ir cia turbut didziausias minusas Nekaltas O ka tavo tevai sako apie toki nora? Nekaltas

Pasiduoda tik silpniausi.

Pirmyn !!! Tavo teise rinktis… Nors mano manymu tai esi kvailas,jei tu rimtai… Blogai

[quote]Nori susigriaut wisa ateity? Nori wisa gywenima pramalt sHoOda? Nori nieko gywenime nepasiekt?

MESK !

[/quote]

Eik jei nori… Nekaltas Tavo teisė rinktis… Nekaltas Jei nenori turėti gero darbo, pinigų tai prašom-niekas nelaiko, mesk tą šulę…Nekaltas Na bet aš šiam sprendimui mepritariu Cha cha

taij jau tikraij… Taip

…shiais laijkas ir shlawejas turi kazkoki menkuti ishsilawinima turet… Nekaltas

Mesk, eik vogt, zudyt, papildysi musu lietuvos kaleimus… arba is kart nusizudyk, pora durniu maziau bus ant musu zemeles…

Ne… Nu as tai tokiu zmoniu nesuprantu Ne Negi niekada nesvajojai, kad turesi koki gera darba, tave visi gerbs ir darysi kazka tokio, kas kitiems bus svarbu? Nekaltas

Chm… Jei jau tikrai neiskesi iki 12klases, tai bent jau metelius dar parastumk ir i profesine mokykla galesi eiti. Juk dabar yra imanoma netgi baigus profke, o ne vidurine laikyti egzaminus, istoti i universitea ir normaliai studijuoti (zinoma, ne visose profkese taip).

Manau, kad turetum pamastyti apie tai, ka darai. Turbut mastai tik apie tai, kad stai, nereikes eiti i mokykla, busu laisvas, savarankiskas ir t.t. Bet turetum susimastyti apie tai, kad nuo to priklauso didziule gyvenimo dalis.

[quote] Jei labai nori tai mesk NekaltasCia tavo bedos NežinauBet siaip tai nepatarciau NeJei mesi busi kvailas Taip

sekmes.

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/216632.61
-=(1595703821

niekas nelaikoNežinau
beat pagalvok apie ateityNustebęs
beat…Nežinau dar vienu slaveju daugiau ar maziau…Nekaltas

Mesk jei tik nori. Bet tu tik taip susigadinsi savo ateiti.

Ziani jei nori mesk jei dar dvejoji tai nemesk…TaipTaipTaipTaip

tu durnas jei taip padarysi!
kai man boona dailes boorelis mokykloj, tai tuopaciu metu boona vakarinei pamoka dailes… tai baisiu ziuret! Baisu trisdeshimties menu zmogus mokosi 7 klasej! siaubas!
jau geriau kol jaunas baigt mokykla ir veliau nesigriauzt del to, kad metei mokykla… nes tu dabar tikrai nesupranti kas taves laukia gyvenime!

Na jeigu tau smegenys garuoti pradejo,tai tada aisku kuo greiciau mesk suleJuokiasi

Mesk jei durnasCha chaO jei ne durnas tai baik 12klGėlė

patariu nemest. nes pirma nieks i darba normalu nepriims esi per jaunas ir issilavinimo neturi, ir seip jei nori ka nors pasiekt-mokykis, vienas mano draugas mete mokykla budamas 12 klasej. durnas. jam buvo metai like. kvailai pasielge labai kvailai…

yo…bent 10 baigtum tai indus plautum arba sluotum pakeles, o daba tik y kaleima kele tiesti sau galesi!!!Juokiasi
qailoka mintis sakychiauŠypsena