Noriu masiniuko

Noriu masiniuko

Kaip manote Honda Preliude geras mano pasirinkimas? Gal turit ka blogo apie ja pasakyt arba gero? dekui Labas

nera uz ka Mirktgeras Taip

Na nebloga dviviete masina Nekaltas

O ka gali geriau pasiulyt?

Na is kur as galiu zinoti, kiek $ tu skiri pirkiniui. Va siandien draugas preliuda uz 250 litu pardave Cha cha Gal apie toki ir kalbi Cha cha

galiu skirti apie 10 000 lt

Nesu susidures su tokiom auto, tai ir nieko nepatarinesiu. O man asmeniskai patinka didesnes masinos…

Jei butenet tokio ir nori, neziuri kad tai yra dvivietis (i gala tik pora krepsinio kamuoliu ikisi) - tai labai geras ir teisingas pasirinkimas Taip

Manau rasi daaaaug info cia: bite.lt/plius/bendravimas/klubai/sh.find?pattern=honda+prel ude&filter=229 hashe

oj, jei ne apie senaji kalbi, tai tikrai liux - teko vazinet paciai, prie vairo ir keleivio sedynej…net ir i gala isispraudus buvau Taip daugiau nei porše vietos gale Taip tikrai smagus masiniukas Gerai

gerai kai esi nediduke Cha chaman tai butu Žliumbia

jeigu sneki apie naujesni preliuda tai jis geras agregatas

Taip, kalbu apie naujesni modeliuka Taip Is pradziu galvojau apie Ford Probe bet ziuriu daugelis cia peikia sia masina tai nusprendziau kad noriu Hondos Preliude. Labai prie sirdies Audi A4 bet ne mano kisenei Žliumbia

Jei iki 91m tai tik 16v purskala, nes su dual.karbais ir 12v mataru bus bedos. Jei naujesne tai tik 2.3l, aisq geriausia 2.2l vtec bet retas variantas, su pastaruoju pora savaiciu vokieciuos gimines buvo dave palakstyt Gerai Pavargęs

Pats turiu ta nuo 92m.Pas mane 2,0.Tikrai faina masina.Ramesniam vaziavimui uztenka ir tokio variklio.(98kw)Bet jei megsti idomiau vaziuot zvalgykis 2,2 v-tec tiesa jo ir kaina bus atitinkamai daug didesne.Pliusas,kad atrodo itin gerai,idomus salonas,malonu vairuoti,gerai “laiko kelia” ,-na minusai,tai ,kad gale vietos mazai,bet daugiau kaip ir nepastebejau minusiuku.Aisku ,ju kainos visumoje nera mazos pvz 93m,-2,0-2,3.praso nuo 3000e uz tvarkinga.O jei dar v-tec… Apakęs Labas

Jo kainas tai turi tie Preliudai ypac jei tvarkinga. O ka daugiau pasiulyt tai nzn Ne

ziurek geriau i honda accord coupe su 2.2 agregatu, nors ir prebliudas nieko Nekaltas bet as savo nuomone pasakiau, beje i kaina gal kaip nors itilptum

Uz $ kiek tu turi . Bmw 325 , nisan 200 sx , jei nori paraizyti

Jei jau Preliude, tai tik 2.0 VTEC arba 2.3. Beje 2.2 variklis yra toks pats kaip ir Accordo.