Noriu laido !!!

Noriu laido !!!

Kas parduodat ?

Pirmiausiai tai nesinervuok.Kvepuok giliai ir ritmingai bukVyras o ne Moteris> Ta laida kiekvienas gali nusipirkt. Bapkiu turi laidas tavo.Jei ne tai… Nueik i artimiausia turgu pas bachuriuka kuris prekiauja visokiais pribambasais prie mobu ir paprasyk.(<pvz.<)LaimingasNegi taip sunku. o jeigu gyveni kokiam kaime, fermoj niu tai… nera vilties.Eik ir uz tas bapkesAlusAlusAlusAlusAlus

man taip pat reik laido 6310 jungtim ir 6510 jungtim !!! 6510 jungtis manau eina tokia pat kaip 3310… kas turit, kokios kainos… jei norma viskas, imu iskart!!!!!!!!! tikiuos sulaukt ATS Cha chaCha chaCha cha

labiau reiketu 6510 laido !!! Laimingas

Pritariu Zetttttt,kai nori viska gauni.Pvz as laida savo Siemens ME45 nusipirkau uz 25lt,bet beieskodamas to laido tikriauisai buciau betkokiam tel surades.Pilna tu sukrustu laidu,bet jei jus vaikstot i salonus beieskodami ju,tai kaip Zetttttt sake,geriau eikit prisigertAlusAlusAlus

kokio Mirkt

nuvaryk y parde ir nusipirksi kad ir y bms

Noreciau ir as to laido, tik kad kaina didoka… Liūdnas

tai y salona greit galiu nulekt paraut laidu Šypsena tik kad uz juos nemazai saibu reix palikt, uz tai ir domiuosi gal kas panaudotais apsiema Nekaltas

Tau panaudoto nereikia, nu pasiknisk po turgavietes ir skyles kur mobus atrisineja,ten tikrai gausi,jeigu susnekyt mokesiKietas

Taigi pilnos parduotuvesJuokiasiCha cha

ammmmmmmmm Girtas Cha cha ir as pasiilgau tavi ir tu kuriu nemciau bet tavi Gabiux kaip nors pamatysiu siokiadieniais oficialiom aplinkybem Cha cha

Apkabinimas Lūpos Pasiilgau…

nuorode sustresnis cyzas arba privatkeje naujas cyzas arba sios dienos dienarasyyje visur vienas ir tas patas bet geras chyzas Cha cha

O jau koks chyzas Cha cha

[banga.lt/admlt/admlt/2club.member_profile_view_other/21.768 08-=(756000005?](http://www.banga.lt/admlt/admlt/2club.member_profile_view_other/21.76808-=(756000005?) tokis vaizdelis mano buvo betanovkeje tapr mergu bet kad nekompromituot zmoniu tai palikau tik save Cha chaSmalsioji kur buvai negi kinas toks ilgas? as apie 21:15 isvariau Cha cha nuveziau namo bangiete ir pats i betanovke isdumiau Cha cha nieko gal dar kadu mane pamatysi Cha cha

niu va, net ir nespejau ateit kad tave pamatyt Nekaltas Liežuvis

o kam? man su cigarete geriau blyn kokis jaunas berniukas Cha cha

tiutiu…mesk cigarete… Cha cha

McPyragas