Noriu įsigyti apsaugos amuletą. Padėkite.

Noriu įsigyti apsaugos amuletą. Padėkite.

:>>> TU vis su metais juokingesnis Šypsena

Paskutiniu metu pastebejau blogu dalyku. Is darbo griztu tiesiog "issunkta" - vos kojas pavelku. Visa tai ne nuo darbo kruvio bet nuo bendravimo su keliais bendradarbiais. Suprantu, kad as taip pat esu gana konfliktiskas zmogus, jau daug metu mokausi tvardyti sia savo puse - kartais issprusta, o bendrauti reikia ir su zmonemis, kurie man nepatinka. Gal isigyti koki amuleta savo apsaugai ? Bet apie tai tikrai nieko nenusimanau. Gal ka patartumete?

apie amuletus - nezinau, bet apsaugai galiu patarti isigyti pakabuka akmenuka - pavz. kates ar tigro aki - t.y. tokie akmenys, kurie lyg keiciantys spalva…

Rita, nei kates nei tigro akies akmeneliai savo spalvos nekeicia… bent jau nepastebejau, nors turiu apyranke su jais. siaip as nusimanau apie tuos akmenelius visus… Šypsena praverstu zadeitas. as nesioju ametrino pakabuka… ametrinas tai ametisto ir citrino misinys. jis labai grazus, ir padeda susikaupt, nusiramint ir atbaido nuo visokiu nelabai geru darbu… Šypsena man tai labai pravercia Mirkt
sekmes renkantis. beje, kaune yra tokia parduotuve SAPAS. ten vien akmeneliai. ten tikrai ka nors rasit. bet jei gyvenat ne kaune tai nzn kur galima rast… Šypsena

Vilniuje yra toks astromineralogijos centras… must ten padetu? Drovus
Biskiuka info jie pateikia ir online:
http://www.astromineralogija.lt/ Mirkt

Nu bet ir kainos tam atrominerologijos centre…brr…

yo… cia jum ne bobute laisves alejoje…
pas kuria ir tigro akis ir deimantas ir perlas po 1lt. Cha cha

Pigus papuosaliukas is neaiskiu akmenuku tikrai neapsaugos. Bet nereikia ir brangiu "uzkalbetu" talismanu. Pvz. man uztenka ir akmens su skyle, kuris, AS TIKIU, pritraukia energija, arba akmenuko su israizyta runa. Svarbu tiketi, kad talismanas turi magisku galiu, o pasidaryti gali ir pati.

Akmenį po kaklu, bytą į rankas, apsauga garantuota

Kas yra apsaugos amuletas?

Sveikas protas. Kai su juo susipyksti, visokios bedos prasideda… Mirkt

ce turbut turi galvoj ta ‘triusio letenele’ kur laime nesa… Mirkt o ji pasidaryt lengva:
1.pagauni triusi
2.nutrauki koja
3.Pasirisi po kaklu… Laimingas