Noriu gaminti maista, bet neturiu laiko...

Noriu gaminti maista, bet neturiu laiko…

noreciau issikepti koki torta, dar ka nors sudetingo pasidaryti, bet neturiu laiko… studijos visa laika atima… ka patartumet? KAip jus tvarkotes su sia problema? P.S. Studiju nemesiu Cha cha Piktas Sis variantas netinka.

Negali buti kad taip jau wisa laika ir atima studijos. Koki wiena wakara neik i kluba ir issikepk oyraga wa ir wisas bedos sprendimas. Manau, jei labai nori tai aisada atrasi laiko, bet tik jei labai nori… Nekaltas

tik del studiju negali but, kad ner laiko

Negamink jei neturi laiko Nekaltas

Pirk pusgaminius, tada problemu nekils…

Ka tu darytum, jei butu studijos + vyras + vaikas Apakęs Reikia tik noro- viskas suderinama Nekaltas

Man atrodo, kad užtektų ir: Darbas + vyras Juokiasi Kaip manai, ar ilgai vien pusfabrikačiais maitintumėtės? Ypač, jei norėtumėt dar ir kažkiek daugiau sutaupyt. Nekaltas Aš irgi kartais grįžtu ir jau nebenoriu nieko: nei skalbt, nei valgyt daryt, nei namų tvarkyt… Bet vakarienę vyrui paruošt reikia, nes jis grįžta vėliau už mane ir pavargęs. Visa kitą padaryt irgi reikia ir niekada nesakau, kad neturiu kada. Laiko atsiranda, tiktai noro reikia, čia svarbiausia.MMargo

Juokingiausia, kad vyras ieina i apsunkinanchiaja kategorija Juokiasi JuokiasiOi, moterytes, moterytes…

kodėl prie sunkinančių? Nekaltas šiaip, jei turį vyrą, automatiškai laiką likusį nuo studijų norisi atiduoti jam, t.y. pabūti kartu, kažkur nueiti ir t.t. ir pan. To pasekoje gaminti laiko lieka dar mažiau, bet tai nereiškia kad vyras tai jau sunkina kažką Pavargęs

Šiaip tai, jei išsirinksi vyrą nevisiškai beviltišką Cha cha, tai jis sugebės ir sau valgyt pasidaryt ir dar tau rytą į lovą atnešt… Na, aišku ne kasdien, bet retkarčiais tai labai malonu Girtas Arba tada ieškok vyro kulinaro, kuris tavęs net į virtuvę neleis Cha cha, tada laiko turėsi daugiau Cha chaMMargo