Nori paziureti, ka tavo zaidimu kompiuteris sugeba pries ... Catzilla?

Nori paziureti, ka tavo zaidimu kompiuteris sugeba pries … Catzilla?

Na taip, cia nuo zaidimo priklauso, vieniem jo nereikia, nes viskas tvarkoj buna, kitiem jo reikia (pvz., daugumai opengl zaidimu), o tretiem nieks nepadeda Cha cha

Nu priekabiem labaiCha cha Aš nepastebiu to tearingo dažniausiai, kai ten bėgi, šaudai ir t.t.Šypsena O GTA4 net ne taringas atsirasdavo, o aniamcijų trukčiojimas per intarpus. Ant kiek kreivas tas žadimas, tai apsakyt neina…

kam nereikalingas, kam reikalingas Mirkt

Nereikalingas tas vsync. Vienintelis žaidimas, kuriame atrodė būtinas, tai GTA4, nes be jo intarpai trūkinėjo ir žiūrėt neįmanoma buvo.

synca mes is ipratimo isjungiam Cha cha sian jau padares Alus tai nepazesiu, ryt reikes uzmesti Šypsena jei man bent 40fps vilks man nieko daugiau nereik, matyt nespejau ispindet ant grafikos Cha cha

nzn 30-40fps kai man budavo baisiai nemalonu buvo zaist FC3. bet pas mane vsync ijungtas buvo, gal del to.
Allure, abejoju, kad tavasis maziau rinks Cha cha

na manau ir man tiek uztek Šypsena

Norma 30-40fpsCha chaGerai FC3 ant tiek lošiau ir jokio diskomforto. Daugiausia ant 35-40 sukosi.

tu gal juokauji? jauciu bus belekaip zemiau Liūdnas prasuksiu rytoj kai paims manaja zaidimu sistema Liūdnas blyn kad ir kaip noretusi parduoti, gaila savo ispuoseleto mazylio Liūdnas

http://i917.photobucket.com/albums/ad13/muziqaz/PCs/Testing/A8-5500160
0Mhzram.jpg

AMD [email protected]
1600Mhz RAM
WIn 7 64bit