Noreciau nusivesti mergina i kina.........

Noreciau nusivesti mergina i kina…

Noreciau nusivesti mergina i kina… Rimtai noreciau! Tik babkiu truxt!!!

zmogau tai ka galvoji kad ji mokes?Šypsena

KA??? Aš nekaltas

Bandyk praslysti kaip nors keliais keliais ir jus jau vidujeŠypsena Arba geresnis pasiulymas: savaite pabadauk ir tada turesi bapkiu ja nusivesti i kinaŠypsena

Gal ir normaliai. Bet po badavima kazi kas is manes liks. Reiktu susirast mergina kuri mane nusivestu i kina, taciau tai neimanoma!!! Baisu

Jau jau.

As dauk mergu nusivedes i kina…

Babkiu yra nera ka vestis Cha cha

Babkiu tai nera, bet vestis i kina tai yra ka. Gali bet ka vestis, nors ji ir yra “krutesne” bet gali pasiulyt, neatsisakys. Gali ir savo gera drauge vestis i kina, nors ji ir draugauja su kazkuo… Baisu

niuz taijp nebooma…Aš nekaltas

Pritariu.

Suprask,jei neturi slamanciu,tai neturek minties apie kina,supastyk ka nors paprastesnio kaipo pasivaikscioti ar panasiai.Taupyk.Neturit pinigu vienos bedos,turi ju kitos bedos.Dziaukis kad turi su kuom nueitiŠypsena

Cia krutai. Taip

Teks labaiu panoreti,nes kaip suprantu nepakankamai nori,nes jei panoretum gautum ir bapkiu!!Tik nesugalvok prasyti mergos,kad uz save moketu!!!

As tai neprasysiu merginos nusivesti i kina! Bet jei ji pati pasiulytu, tai ji nepasigailetu… Šypsena

niuz taijp nebooma…Aš nekaltas

[/quote]

einame kartu ir Tu busi teisi Mirkt

Ner drasos Cha cha
As pvz:nedrasus su merginom.

Kietas

jop ir abbkiu ir merginos truxta… aj zhiuresiu namie vienas kina Cha cha turiu kazhka uzhsilikes nematyto Cha cha Liežuvis

ech… kolkas uzhuominu niekas nesuprato Cha cha gal visos dar miega Šypsena