Nokia planai pildosi


Nokia planai pildosi

gsmarena.com/nokia_e75_gets_one_step_closer_to_release_live _photos_leak-news-689.php

Toli toli iki HTC grožio ir galimybių…

bet htc toli toli iki tokios kainos ir tokio populiarumo, kuris tikrai bus didesnis uz HTC. p.s. As irgi htc fanas, BET… Mirkt nokia yra nokia, ir jie galvoja ka daro ir daro gerai.

O aš visiškai nemėgstu nokijos, kad ir koks auksinis ar platininis tel būtų…

Ar realu, kad ta ši nokia su qwerty klaviatūra pasirodytų iki naujų metų?

Už 800lt imčiau arba tada tikrai geriau htc Cha cha

Jo jo Cha cha

As to kur kaireje noriu Taip

E75 Myliu Niam niam

Aš irgi to iš kairės noriu Apkabinimas Tūsas

Noriu trecio is kaires Girtas

Nenoriu nei vieno Nekaltas

butu kairysis su 5mpx, tai griebciau be abejoniu Nežinaukarosas, paaiskink kodel siam telefonui toli iki HTC galimybiu? cia mid-range, tai su kokiu mid-range HTC tu cia lygini? atsibusk

Su S710-740 klase. Visi bent su OS, man HTC ŽYMIAI gražesni. Mano nuomonė, atsibusti man nereikia.

reikia, nes as ne apie grozi rasiau, o apie galimybes. ir dar esminis dalykas tas, jog net nezinoma tiksli jo technine charakteristika, o tu jau teigi jog HTC S740 geresnis galimybemis. Sios nokios ekranas gali buti jog yra 320*480, taip pat yra 3,5G. Ir S740 neturi geresnio parametro uz sia nokia (bent jau labiausiai tiketina). Taigi net S serijos flagshipas nusileidzia ir nelaimi galimybemis pries sia nokia. O lyginint aplamai, manau tai mazdaug lygiaverciai telefonai.

Na kaip visada nokios pirma blyna itariu kas nors islazdavos, aisku bus braskanti klava ir pan, ka htc jau senai perprato kaip zmoniskai padaryt, bet nieko, ismoks ir nokia. Laiko klausimas kada iseis normalus N96 atnaujintas ragelis Šypsena