Nokia 6600 ar Sony Ericsson P800? JAU NUSIPIRKAU RAKINKIT

Nokia 6600 ar Sony Ericsson P800? JAU NUSIPIRKAU RAKINKIT

Viskas pasakyta pavadinime, įdomu kuo vienas ar kitas modelis yra geresnis? Žinau, kad Nokia 6600 turi 65 tūkst. spalvų, o SE P800 4096 spalvas, tačiau tai funkcijos aprašytos gamintojų svetainėse. Man įdomu ar kas gali pasakyti iš praktikos apie šiuos telefonus? Nes niekaip neapsisprendžiu…Nekaltas

Beje, abudu mobilūs naudoja Symbian OS 7.0 versiją, kas padaro pasirinkimą dar painesnį.

netu okspertov? Cha cha

Nu tai kaip - atsiras patarėjų ar ne? NekaltasCha cha

P800 tipo geriau, bet 6600 prikolniau Taip
Mes uz tave nepasirinksim Laimingas

imk 6600 nes visu sony eriksonu ekranaij visu su…
cia is praktikos mano ir kitu si dalyka numananciu

aš imčiau P800Nekaltas šiaip nedaug su šitais telefais draugavęs esu, bet 6600 visų pirma, neturi Wap per gprs funkcijos… reikia mokėti už laikąCha cha bet su juo galima žaisti n-gage žaidusNekaltas

Kokie ekranai?

pasakysiu ne konkreciai apie situos du modelius, bet lyginau du telefonus pas viena 4000 spalvu, pas kita 65000 Pavargęs…tai patikek tas kur 4000 atrodo kaip nespalvotas…skirtumsa nerealusTaip

o tu nematei neturejas p800 koks kontrastas kokia grafika geriau net uz 65k

…geriau tu imk ericssona T610 jis turi tu spalvu net 65536,jau ir i nokios lygi nesaTaipŠypsena

nu nzn, man kai nokia nepasisikes telefonas, imciau nokia6600, rankose dar nelaikiau, bet kai darbe atejo uzsienietis su tokiu telefonu, tai isimylejau iskart, aisku smulkiai negalejau anglu kalba isklausinet, bet kas domina suzinojau, grafika zjs, foto kokybe gera, iraso garsus, filmuoja neblogai, nu zodziu man ispudi sudare!
kiek zadi paduot saibu? as tai is principo nemokesiu tu 1500lt, po nauju metu turetu kristi kainos!

na nzn as ju visu privalumu, bet vienas geras daiktas kuri turi se tai yra touchscreen’as.

raian tu nori pasakyti kad p800 ekranas geresnis uz nokia 6600 ???
nu as kai palyginau tai nokijos man tikrai geresnis pasirode.
o gal tu deltonikas ?

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Nu aš galvoju apie pusantros štukelos sumokėt, pasidaryt sau ant Kalėdų dovanėlę.

turi jis wap per gprs, nenusisnikek. Iduomiausios yra nomones tu,kure net nemate to telefoCha cha Geras telefas, rekomendoju. Bet buk pasiruoses kraut kas dien.

Jau užsisakiau Nokia 6600 - pirmadienį turėtų pristatyti, dėkui už patarimus.

Prašyčiau SPYNOS

Mano patarimas imk 6610 nes su SE turesi bedu su akumu ir del ekrano pakejtimo jeigu sudauzytum ar panasiai

smarkiai pavelavai - autorius jua nusipirko, be to apie 6610 jis net negalvojo Cha cha

p800 daug daug kartu geresnis uz 6600 palygint su se nokia meshlas BlogaiBlogai