No Peril


No Peril

būtų tikrai nice foto, nes ir spalvos labai mielos akiai, bet man vat tas baltas gabaliukas apačioje visiškai netinka.

gerai apstebejo. apkirpk

o man atrodo, kad tinka Šypsena

jungiuos prie netinka foto apdirbta padoriai spalvos visa ten kita bet nu nezinau… emociju nesukelia man

ma patynka. Gerai viskas če gerai mano akei rodos. Drovus

galiu rast prie ko prisikabint bet čia juk tik bitė plius nebūkim tokie išdidūs REK

del baltos juosteles,tai nemanau,kad ji labai darko pacia nuotrauka,be to,ziurint i sita nuotrauka is pradziu pastebimas veidas,o tik po to zvilgsnis leidziasi zemyn,bet ir tai akiu nerezia tas baltumas… Nekaltas na, mano nuomone,tai tik smulkmena… KietasP.S. Tai gal jau butu laikas taisyta padeti ir nesakyti,kad TAI TIK BITE PLIUS… taip atrodo,kad grietinele biski pradejo snausti ir i si kluba verziasi viena akim nematantys zmones… Pavargęs aciu tiems,kam patiko… Drovusmua…

man tai ne tai kad ta juostele yra trugdo o tai kad po ja dar yra vaizdo galetu but juoda mano manymu

supratau…

De_Valua, sorry, bet bitėj plius nebeliko geriausių autorių, užtat užderėjo kaip reikalas tokių, kurie vos gavę fotiką į rankas jaučiasi foto menininkais ar bent jau fotografais Žliumbia

ta jau tikrai pastebejau,o keisciausia tai,kad bet koks š yra giriamas… reiketu taisyti padeti,bet negi pradesi visus puldineti ir vaikyti lauk… Nežinau perrejau kokius 5 psl atgal ir radau gal tik kokius 2% vertu demesio nuotrauku,3% pakankamai geru…gal net maziau… Pavargęs, o visa kita… na,pats matai…

rek iam

As pasakyciau, bet patylesiu. Pic neispudinga, esu maciusi ir geresniu tavo darbu. Uzsnudai ant lauru, manau…

Dėl balto gabaliuko, manau, nieko baisaus, galima manyt, kad jis žaidžia su apykakle. Šiaip antipatija pradėjau jaust visokiems užrašams ir papildomoms linijoms, ypač kai gali sugalvot kaip prikibt prie jų, vis gi foto, o ne dizainas čia demonstruojamas… O labiausiai nepatinka, kad didžioji dalis nugaros negyva Ne per ją akys nemaloniai slenka prie juostelės apačioj NekaltasO šiaip labai patink Cha cha veido apdirbimas ir emocija Gerai

em… siaip tai jau nepatylejai… uzsnudau ant lauru?? idomu idomu… kokie simptomai…??taip atrodo,kad mane visada visi liaupsina… svarbiausia,kad man nuotrauka patinka,o kritika neprivercia persigalvoti… Be be be teisinga kritika visada priimu… P.S. biski pasmalsausiu,tai kokie tie mano geresni darbai…? :>

labai gražiai atlikta, tikrai kimba akys į veidą Šypsena

dekoju… Drovus

REK

Geris, geris…ner cia ko prie stringu kabinetis Mirkt