Niu kaip jums siu metu RC apdovanojimai?

Niu kaip jums siu metu RC apdovanojimai?

Man tai visai patiko. Nors plojimu kazkaip ne itin daug buvo… Aj bet vistiek faina Laimingas
O kaip jums?

Labai labai faina Laimingas Gerai ,visi daininkai ir grupes to nusipelne Taip

gintarei, tai nieku budu nereikejo duoti jokio prizo ! Ne

koncertas tai labai fainas,ir girtu paaugliu ne per daugiausiai, nors girdejau isveze su greitaja 6…bet bizki trumpokas sakyciau,nespejau as gerai apsilti o jau baiges…ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

siek tiek info

As visiskai sutinku

Man tai geriausiai pasirode Stano ir Bavarija… Kazkaip originaliausiaiGerai
O tas vaikinukas is Hermis House Band toks fainas!!! Prie pas scenos stovejau tai vis mojavau jam Labas O jis… Lūpos Fainulka toks… MyliuMyliuMyliu
Cha cha

PravalasBlogai, Biplanai-roko grupe?Apakęs
Vopsem gerai kad neejauPiktas*****Ignoruoju

Visai smagiai praleidau laika Mirkt

Man tai patiko!Tūsasbuwo smagu tik kad labaj jaw trupmai buvo…Žliumbia

visiskai pritariu kiek prisimenu i sita apdovanojima dar pretendavo atlanta ir neda, manau jos jo buvo daug vertesnes, o ir apskritai nustebau pamaciusi kas laimejo, ne uz viena is laimejusiu nebalsavau, apskritai kai per rc ju dainas leisdavo norejosi radija sudauzytVeee, na gal issimtis tik mamontovas

As ir sakau, kad trumpai, bet jegaGerai

nesidomiu sitais apdovanojimais… bbd, nei viena grupe is ten man nepatinka Šypsena

gerai,kad nejau. nesamone kazkokia,biplanai roko grupe,per kuria vieta?!

O TEN NE VAIKU BUVO?

Biplanai-roko grupėCha chaCha chaCha cha!!!!!!!!!Cha chaCha chaCha chaVeee

Pasakysiu trumpai : kokia radijo stotis tokie ir apdovanojimai. Kur matyta kad gintare geriausia atlikeja ??? Biplan - roko grupe ??? Mango geriausia grupe??? ( na nebent patinka rusiskas popsas tada taipVeeeVeeeVeee

as kazkaip nesuprantu, jus cia rimtai giriat? jei taip, tai LABAI NUOSIRDI uzuojauta jums…

argi panasu i tai kad as girciau ???